Tanári órarendek a 2021/22-es tanévben I. félév

2011. július 24. vasárnap, 11:15 Cz. Nagyné Bándi Klára
Nyomtatás

 

Tanárok órarendje 2021/22. I. félévben


 

Baranyai Zsuzsanna

hétfő kedd szerda csütörtök péntek
1. matematika 3. b matematika 3. b matematika 3. b
matematika 3. b
2. magyar 3. b magyar 3. b magyar 3. b

magyar 3. b

magyar 3. b
3. magyar 3. b ének 2. b magyar 3. b magyar 3. b
4. etika 3. b


5. ének 3. b
matematika felz. 3. b napközi 3. b
6. napközi 3. b
napközi 3. b

napközi 3. b


7.

napközi 3. b


Bedics Anita

 

 

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

magyar 4. b magyar 4. b magyar 4. b

2.


magyar 4. b magyar 4. b környezetismeret 4. b

3.

magyar 4. b

környezetismeret 4. b

ének 4. b magyar 4. b

4.


ének 4. b


5.

technika 4. b technika 4. b

magyar felj. 4. b

6.

etika 4. b testnevelés 4. b technika 4. b
7. napközi 4. b napközi 4. b
8. napközi 4. b
9. napközi 4. b

 

Bonyai Csaba

hétfő
kedd
szerda
csütörtök
péntek
1.
2.
3.

technika és tervezés

2. b


4.
informatika 3. b informatika 4. a informatika 3. b
5. informatika 4. b informatika 4. b

technika és tervezés

2. b

informatika 4. a

testnevelés 2. b

6.

 

napközi 2. b
napközi 2. b

 

7.

napközi 2. b

napközi 2. b napközi 2. b úszás 2. b

napközi 2. b

8.

napközi 2. b

napközi 2. b

napközi 2. b

napközi 2. b

napközi 2. b

9.

napközi 2. b

napközi 2. b napközi 2. b napközi 2. b

napközi 2. b

 


 

Borók Beatrix

hétfő kedd
szerda
csütörtök
péntek
1. matematika 2. a

matematika 1. b

matematika 2. a matematika 2. a
2. matematika 1. b matematika 2. a matematika 2. a matematika 2. a
3. matematika 5. b
matematika 5. b matematika 1. b
4.

matematika 1. b matematika 1. b
5.
napközi 1. b

6. matematika felz 1. b napközi 1. b napközi 1. b
7. napközi 4. b

 


Csomor-Mészáros Judit

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

 

angol 7. b

angol 8. a

angol 4. a

 

2.

 

angol 6. b

osztályfőnöki 5. a

 

 

3.

 

angol 8. b

angol 5. a

angol 6. b

angol 7. a

4.

angol 4. a


angol 7. a

angol 5. a

5.

angol 5. a

angol 8. a

angol 7. b

angol 7. b angol 6. b

6.

angol 8. b

angol 7. a

angol 8. b

angol 8. a

 

7. angol szakkör 8. a
angol szakkör 7. a

 


Gaálné Szax Éva

hétfő kedd
szerda
csütörtök
péntek
1.
ének 8. b

történelem 8. a
2. ének 6. a


3. történelem 7. a
ének 8. a történelem 7. a ének 5. a
4. hon- és népismeret 6. b történelem 8. a ének 7. a hon- és népismeret 6. a
ének 7. b
5. ének 4. a

 

ének 4. a ének 5. b
6. ének 5.a etika 8. a ének 5. b ének 6. b osztályfőnöki 7. a
7. etika 7. a énekkar furulya szakkör


Gerencsér Zsigmond

hétfő kedd 
szerda 
csütörtök 
péntek 
1. 
2.
3.

napközi 2. b úszás 3. b
4.
technika 3. b
technika 3. b
5. környezetismeret 3. b napközi 3. b
6. testnevelés 3. b angol szakkör 2. napközi 2. b angol szakkör 3. napközi 2. b
7. napközi 3. b napközi 3. b napközi 3. b napközi 3. b
8. napközi 3. b napközi 3. b napközi 3. b napközi 3. b napközi 3. b
9.
napközi 3. b
napközi 3. b napközi 3. b


Gyévai Iván

hétfő kedd
szerda
csütörtök
péntek
1.
matematika 6. b testnevelés 6. a
matematika 7. b matematika 8. b
2. matematika 8. b matematika 8. a
matematika 6. b
3. matematika 6. b matematika 8. b matematika 8. b
4. matematika 7. b testnevelés 8. b matematika 6. b testnevelés 8. b
5. matematika 8. a matematika 8. a testnevelés 8. b testnevelés 6. a
6. testnevelés 6. a
testnevelés 6. a testnevelés 6. a osztályfőnöki 8. b
7. testnevelés 8. b testnevelés 8. b



Horváth Istvánné

 

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.




 


2.


ének 2. a

3.






4.



ének 3. a
ének 1. b

5.

ének 1. b

ének 3. a

6.

ének 2. a




Horváthné Berta Éva

 

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

matematika 4. a matematika 4. a
matematika 3. a

2.

matematika 4. a környezetismeret 4. a
matematika 4. a matematika 4. a

3.

matematika 3. a matematika 3. a matematika 3. a matematika 3. a rajz 4. a

4.

matematika 3. a rajz 3. a technika 4. a
rajz 4. a

5.


rajz 3. a technika 3. a technika 4. a technika 3. a
6.

 


matematika thg 4. a

 

 


Kőrös Andrea

 

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

2.

3.


4.



technika és tervezés 2. a

5.

fejlesztő fejlesztő úszás 2. a technika és tervezés 2. a fejlesztő

6.

fejlesztő fejlesztő napközi 2. a napközi 2. a napközi 2. a
7. fejlesztő fejlesztő napközi 2. a napközi 2. a fejlesztő
8. napközi 2. a napközi 2. a napközi 2. a napközi 2. a napközi 2. a
9. napközi 2. a napközi 2. a napközi 2. a napközi 2. a napközi 2. a

 


Marton Emőke Éva

 

hétfő kedd szerda csütörtök péntek

1.

2.

3.


4.






5.


napközi 1. a napközi 1. a napközi 1. a testnevelés 1. a

6.


napközi 1. a napközi 1. a testnevelés 1. a napközi 1. a
7. napközi 1. a napközi 1. a napközi 1. a napközi 1. a napközi 1. a
8. napközi 1. a napközi 1. a napközi 1. a napközi 1. a napközi 1. a
9. napközi 1. a napközi 1. a napközi 1. a napközi 1. a napközi 1. a



Mártáné Simon Emese

 

hétfő kedd szerda csütörtök péntek

1.

2.

3.


4.






5.





6.


német szakkör 2. évf
német szakkör 3. a
7.




8.



tanulószoba
9.






Mészöly János

 

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

fizika 8. a kémia 7. a fizika 7. a

2.

fizika 7. b fizika 8. b

3.


kémia 7. b fizika 7. b

4.

kémia 8. b kémia 8. a kémia 8. a

5.

fizika 7. a kémia 8. b fizika 8. b

6.



tanulószoba
7. fizika-kémia szakkör tanulószoba

 


Mihályfiné Nochta Mária

 

 

hétfő kedd szerda csütörtök péntek

1.

2.

3.


4.






5.





napközi 4. b

6.



napközi 4. b napközi 4. b
7. napközi 4. b napközi 4. b napközi 4. b
8. napközi 4. b napközi 4. b napközi 4. b napközi 4. b
9. napközi 4.b napközi 4. b napközi 4. b
napközi 4. b


Molnár László

 

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.


technika 7. a technika és tervezés 6. a

2.


technika és tervezés 5. b technika 7. b

3.


technika és tervezés 5. b technika és tervezés 6. b

4.


technika és tervezés 6. b technika  és tervezés 5. a

5.


technika 7. a technika és tervezés 6. a

6.


technika és tervezés 5. a technika 7. b


 


Nagy Patrik

 

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

testnevelés 7. b testnevelés 7. a

2.


testnevelés 7. b testnevelés 6. b testnevelés 6. b testnevelés 7. a

3.

testnevelés 5. a testnevelés 7. a testnevelés 1. a

4.

testnevelés 1. a testnevelés 1. a testnevelés 7. b testnevelés 6. b

5.

testnevelés 6. b testnevelés 5. a testnevelés 5. a osztályfőnöki 6. b testnevelés 5. a

6.

testnevelés 7. a testnevelés 6. b testnevelés 7. a testnevelés 5. a
testnevelés 7. b
7. testnevelés 7. b


Nagyné Balogh Éva

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.





rajz 5. b

2.





3.




rajz 8. a

4.




rajz 4. b rajz 6. a

5.

rajz 7. b rajz 8. b rajz 4. b rajz 5. a rajz 3. b

6.

rajz 7. b napközi 2. a rajz 6. b rajz 7. a rajz 3. b
7. napközi 2. a napközi 2. a napközi 1. b tanulószoba napközi 2. a
8. tanulószoba tanulószoba tanulószoba tanulószoba

 

Nagyné Czaun Marianna

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

matematika 6. a matematika 5. a
matematika 6. a matematika 8. a

2.

matematika 5. a matematika 6. a
matematika 7. a

3.


matematika 5. a
4. matematika 7. a matematika 7. a matematika 8. a

 


 

Neheli Katalin

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.






2.






3.

etika 1. b



4.

matematika 4. b rajz 1. b matematika 4. b matematika 4. b

5.


rajz 1. b technika és tervezés 1. b matematika 4. b napközi 1. b

6.

napközi 1. b napközi 1. b technika és tervezés 1. b
napközi 1. b
7. napközi 1. b napközi 1. b napközi 1. b napközi 1. b napközi 1. b
8. napközi 1. b napközi 1. b napközi 1. b napközi 1. b napközi 1. b
9. napközi 1. b napközi 1. b


Papp Flóra Szabina

 

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.



történelem 7. b
történelem 7. b

2.



történelem 6. a

 

földrajz 8. b

3.

földrajz 8. a
földrajz 7. a
földrajz 8. a

4.

történelem 6. a etika 5. b
földrajz 7. b tanulószoba

5.

földrajz 8. b etika 6. a

6.

fotós szakkör etika 8. b tanulószoba tanulószoba osztályfőnöki 5. a
7. tanulószoba tanulószoba
tanulószoba


Petykó Brigitta

 

hétfő kedd szerda csütörtök péntek

1.






2.




3.




úszás 3. a

4.




testnevelés 3. a

napközi 3. a

5.


napközi 3. a
napközi 3. a

6.

testnevelés 3. a testnevelés 3. a testnevelés 3. a
napközi 3. a
7. napközi 3. a napközi 3. a napközi 3. a napközi 3. a

napközi 3. a

8. napközi 3. a napközi 3. a napközi 3. a napközi 3. a napközi 3. a
9. napközi 3. a napközi 3. a napközi 3. a napközi 3. a

 


Port Márta

 

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

magyar 3. a magyar 3. a magyar 3. a magyar 3. a magyar 4. a

2.

környezetismeret 3. a

magyar 3. a

magyar 3. a magyar 3. a magyar 3. a

3.

magyar 3. a magyar 4. a magyar 4. a magyar 4. a

4.

magyar 4. a
magyar 4. a

5.

etika 3. a


6. etika 4. a magyar thg 4. a
7. magyar thg. 3. a


Somogyi Tímea

 

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

informatika 7. a digitális kultúra 6. a matematika 5. b matematika 5. a

2.

digitális kultúra 5. b informatika 7. b matematika 5. a matematika 7. b

3.


digitális kultúra 5. b idigitális kultúra 6. b matematika 6.a matematika 6. a

4.

matematika 7. b digitális kultúra 6. b digitális kultúra 5. a matematika 5. b

5.


informatika 7. a digitális kultúra 6. a matematika 7. b matematika 7. a

6.

informatika 8. a digitális kultúra 5. a informatika 7. b informatika 8. b
7. informatika 8. a
informatika 8. b

 


 

Surányi Gabriella

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

testnevelés 4. a
testnevelés 2. b testnevelés 3. b testnevelés 2. a

2.

testnevelés 4. b


testnevelés 4. a testnevelés 4. b

3.

testnevelés 2. b testnevelés 1. b testnevelés 1. b testnevelés 4. b

4.

testnevelés 1. b testnevelés 2. a testnevelés 3. b testnevelés 2. a testnevelés 1. b

5.

testnevelés 2. a testnevelés 2. b úszás 2. a testnevelés 1. b
6.
testnevelés 3. b
testnevelés 4. a

Stáhl Ibolya

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.






2.






3.






4.






5.

napközi 2. b testnevelés 4.a napközi 2. b
testnevelés 4. a

6.


napközi 4. a napközi 4. a napközi  3. a napközi 4. a
7. napközi 4. a napközi 4. a napközi 4. a napközi 4. a napközi 4. a
8. napközi 4. a napközi 4. a napközi 4. a napközi 4. a napközi 4. a
9. napközi 4. a napközi 4. a napközi 4. a napközi 4. a napközi 4. a

 


Szalai Szilvia

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

matematika 1. a matematika 2. b

matematika 1. a

matematika 1. a

2.

matematika 2. b matematika 1. a

matematika 2. b

matematika 2. b matematika 2. b

3.

etika 1.a

matematika 1. a rajz 1. a

4.

 


matematika 1. a

ének 1. a

rajz 1. a

5.

ének 1. a technika és tervezés 1. a technika és tervezés 1. a matematika thg. 3. a

6.

napközi 1. a
matematika felz 2. b

 


 

Szedlákné Mészáros Emőke

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

magyar 2. b magyar 1. a magyar 1. a magyar 2. b magyar 2. b

2.

magyar 1. a magyar 2. b magyar 1. a

magyar 1. a

magyar 1. a

3.

magyar 2. b magyar 2. b magyar 1. a rajz 2. b

4.

etika 2. b ének 2. b magyar 2. b magyar 2. b rajz 2. b

5.

magyar felz 2. b

ének 2. b

6.


magyar thg. 1. a


Szeli Szandra

 

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

magyar 7. a magyar 8. b magyar 8. b magyar 8. b

2.

magyar 8. a magyar 7. a magyar 8. a magyar 6. a magyar 8. a

3.

magyar 8. b magyar 8. a magyar 6. a
magyar 8. b

4.

magyar 6. a

magyar 7. a

5.

magyar 6. a
magyar 7. a magyar 6. a

6.


francia szakkör francia szakkör


7. magyar felk 8. b francia szakkör francia szakkör magyar felk 8. a


Szijj Gábor

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.


természettudomány

5. b

testnevelés 5. b

természettudomány

6. a


2.


biológia 8. b

természettudomány

5. b

3.


természettudomány

6. a


biológia 7. b

4.

testnevelés 8. a
osztályfőnöki 5. b biológia 8. b

5.

testnevelés 5. b biológia 7. b
testnevelés 8. a testnevelés 5. b

6.

testnevelés 5. b testnevelés 8. a testnevelés 5. b testnevelés 8. a
7.
testnevelés 8. a


 

 


 

 

Szikra Ágnes

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.






2.




magyar 7. b

3.

magyar 7. b magyar 7. b

magyar 5. b

4.

magyar 5. b

magyar 5. b

5.

fejlesztő magyar 5. b magyar 5. b fejlesztő magyar 7. b

6.

dráma és színház 5. b tanulószoba dráma és színház 5. a tanulószoba tanulószoba
7 tanulószoba
tanulószoba tanulószoba

 

 


 

 

Szöllősi Judit

 

 

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

történelem 5. b
magyar 6. a

magyar 5. a

magyar 6.  b magyar 6. b

2.

magyar 6. b történelem 5. a
történelem 8. b történelem 5. a

3.


magyar 5. a
történelem 5. b történelem 6. b

4.

magyar 5. a történelem 8. b történelem 6. b magyar 5. a

5.

tanulószoba
magyar 6. b

6.

tanulószoba tanulószoba tanulószoba

7 tanulószoba tanulószoba



Vajainé Baranyai Beatrix

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

magyar 1. b
magyar 2. a magyar 1. b magyar 1.  b magyar 1. b

2.

magyar 2. a magyar 1. b magyar 1. b magyar 1. b magyar 1. b

3.

magyar 2. a magyar 2. a magyar 2. a magyar 2. a magyar 2. a

4.

etika 2. a
napközi 2. a
rajz 2. a

5.


napközi 2. a napközi 2. a rajz 2. a

6.




magyar thg 2. a magyar felz 1. b
7


Varga Balázsné Hauzer Hajnalka

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

angol 4. b angol 7. b

 

angol 4. b

2.

angol 5. b angol 6. b

angol 5. b

angol 5. b angol 6. a

3.

angol 6. a angol 8. b
angol 6. b

4.


etika 5. a angol 6. a

 

5.


etika 6. b angol 7. b angol 7. b

angol 6. b

6.

angol 8. b osztályfőnöki 7. b angol 8. b

7.
etika 7. b

 


Vigh-Krupla Orsolya

 

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

német 4. b
német 8. a német 4. a német 4. b

2.

német 5. b német 5. b német 5. b német 6. a

3.

német 6. a
német 5. a
német 7. a

4.

német 4. a német 6. a német 7. a német 5. a

5.

német 5. a német 8. a

osztályfőnöki 8. a
6. német szakkör 8. a német 7. a
német 8. a
7.

német szakkör 3. b


Zsámár Gyöngyi

 

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

természettudomány

5. a

biológia 8. a

természettudomány

6. b

természettudomány

5. a


2.

biológia 7. a
biológia 7. a biológia 8. a

3.

természettudomány

6. b


4.




5.





6.
7. biológia szakkör 8. o

 

2. b matematika
Módosítás dátuma: 2021. szeptember 12. vasárnap, 15:36