2011. december 15. csütörtök, 11:50
Kovács Lászlóné
Iskolánkban az egész napos oktatás keretében évek óta a napközis tanító nénik megszervezik az évfolyamok közötti focibajnokságot. Szorgalmasan készült minden osztály az őszi fordulókra; délelőtt a testnevelés órákon, délután a napköziben rúgtuk szorgalmasan a labdát.
Módosítás dátuma: 2011. december 15. csütörtök, 12:26
Bővebben...
2011. december 11. vasárnap, 20:49
Cz. Nagyné Bándi Klára
A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny döntőjébe iskolánkból 2 csapat jutott be. A 2011. december 10-én megrendezett versenyen mind a ketten országos 2. helyezést értek el! A csapatok: Az 5. a osztályos MAGYARÁSZOK csapat. Tagjai: Kővágó Boglárka, Leitold Anita, Pap Anna és Lükő Loretta. Felkészítőjük: Pintér Zsuzsa A 8. a osztályos OKOSTOJÁSOK csapat. Tagjai: Fülöp Barnabás, Nagy Kartal, Rácz Jenő Dániel és Tóth Bálint. Felkészítőjük: Nagyné Dömös Erika. Gratulálunk!
Módosítás dátuma: 2011. december 11. vasárnap, 20:57
2011. december 07. szerda, 11:12
Győriné Rapp Erzsébet
2011. december 5-9-ig az iskolánkba járó gyermekek családjai számára ismét gyűjtést szervezünk. Tartós élelmiszert, könyvet, jó állapotú ruhaneműt és cipőt is várunk szeretettel az adományozóktól, amit a portán tehetnek le. December 14-16-ig kerülnek kiosztásra a csomagok. Az előző gyűjtés alkalmával készült képek itt és itt megtekinthetők. Előre is köszönjük!
Módosítás dátuma: 2011. december 07. szerda, 11:49