Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Karácsonyi műsor 2007.

E-mail Nyomtatás PDF
ImageEbben a tanévben a 6. b osztályosok műsorát láthattuk. Karácsonyi népszokásokat elevenítettek fel a gyerekek: lucáztak, betlehemeztek, regöltek, műsoruk végén pedig megvesszőztek bennünket, hogy frissek, egészségesek legyünk! Köszönjük! A műsorról készült képek megtekinthetők a Galériában .

Tariné Szentes KatalinA műsort összeállította és betanította Tariné Szentes Katalin, segített Nagyné Dömös Erika és Simacsekné Kovács Karolin. A gyönyörű dekorációt Zsámár Gyöngyi készítette. Mindannyiuk munkáját hálásan köszönöm!

Cz. Nagyné Bándi Klára

Módosítás dátuma: 2008. január 15. kedd, 01:27  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 7323
Tartalom : 2106
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 7058212