Skoda motorblokk

2013. november 19-én Tamás Sándor autószerelő mester egy Skoda motorblokkot ajándékozott iskolánknak, ami a felső tagozatos technika oktatás szemléltető- és gyakorló eszköze lett. A sokat látott motort az Autó Forrás Kft. szintén térítésmentesen megtisztította, így az egy megfelelő állvány elkészülte után máris gyakorolhatja új - és valószínűleg végleges - szerepkörét iskolánkban. Mindkettejüknek köszönjük támogató segítségüket!

Bízunk benne, hogy az elméleti ismeretek így lehetővé vált szemléltetése, illetve gyakoroltatása nemcsak az oktatást teszi sokszínűbbé, hanem tanulóink műszaki érdeklődését, pályaválasztását is magasabb szinten motiválja majd.

Végül egy kérés: ha valakinek lenne - számára felesleges - motorkerékpárból származó motorblokkja, azt szintén örömmel fogadnánk, hiszen a technika órákon így egyszerre több gyerek kerülhetne testközelbe az elméleti anyaggal.

Módosítás dátuma: 2013. december 05. csütörtök, 15:03

Tartalom : 2065