Ismét itt járt a finn nagykövet!

Jari VilénFinnország magyarországi nagykövete, Jari Vilén ismét meglátogatta iskolánkat. Szeptember 25-én meghirdette „Az én Finnországom” című prózaíró pályázatát, amelynek eredményhirdetését 2007. december 13-án 11 órakor tartotta nálunk. 4 iskolából 32 pályamunka érkezett. Szakértő zsűri döntötte el, hogy kiket emelnek ki közülük. Két első díjat adtak ki. 1 napig finn nagykövet lehet iskolánk tanulója Juhász Zoltán, egy másik diák pedig eltölthet egy hétvégét Lappföldön, ő a Gyulaffy iskola tanulója. Különdíjat kapott még 3 tanuló: Cz. Nagy Eszter (7. a), Kossuth iskola; Pulai Zsófia (7. o.), Rózsa iskola; Horváth Bertalan (5. o.), Deák iskola. Március elején Jari Vilén nagykövet úr felavatja majd iskolánk új játszóterét, így ismét találkozhatunk vele. :)
Módosítás dátuma: 2007. december 15. szombat, 22:53

Tartalom : 2059