Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Ismét itt járt a finn nagykövet!

E-mail Nyomtatás PDF
Jari VilénFinnország magyarországi nagykövete, Jari Vilén ismét meglátogatta iskolánkat. Szeptember 25-én meghirdette „Az én Finnországom” című prózaíró pályázatát, amelynek eredményhirdetését 2007. december 13-án 11 órakor tartotta nálunk. 4 iskolából 32 pályamunka érkezett. Szakértő zsűri döntötte el, hogy kiket emelnek ki közülük. Két első díjat adtak ki. 1 napig finn nagykövet lehet iskolánk tanulója Juhász Zoltán, egy másik diák pedig eltölthet egy hétvégét Lappföldön, ő a Gyulaffy iskola tanulója. Különdíjat kapott még 3 tanuló: Cz. Nagy Eszter (7. a), Kossuth iskola; Pulai Zsófia (7. o.), Rózsa iskola; Horváth Bertalan (5. o.), Deák iskola. Március elején Jari Vilén nagykövet úr felavatja majd iskolánk új játszóterét, így ismét találkozhatunk vele. :)
Módosítás dátuma: 2007. december 15. szombat, 22:53  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 7323
Tartalom : 2106
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 7058310