Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Újabb Beke Manó-díjas iskolánkban!

E-mail Nyomtatás PDF
Sólyom IstvánnéSólyom Istvánné tanítónő 2007. július 4-én Gyulán megkapta a Beke Manó Emlékdíjat. Ez a legmagasabb magyar szakmai kitüntetés, amit a Bolyai János Matematikai Társulat adományoz a kiváló matematika-oktató és népszerűsítő munkásságért.

Minden évben a Rátz László Matematikai Vándorgyűlésen ünnepélyes keretek között adják át. Évente 7 nevelő kaphatja, 1 alsóban, 2 felsőben, 2 középiskolában és 1 egyetemen vagy főiskolán tanító. Gratulálunk Jutka néninek!

A Veszprém megyei NAPLÓ külön cikkben számolt be az eseményről.

{mos_sb_discuss:2}

Módosítás dátuma: 2007. július 29. vasárnap, 20:27  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 7323
Tartalom : 2106
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 7058415