Öveges országos eredmény

Május 18-19-20-án került megrendezésre Győrben az Öveges József Országos Fizikaverseny döntője, amelyre bejutott Nagy Kartal 8. a osztályos tanulónk, ahol országos 3. helyezést ért el. Felkészítője: Mészöly János.
A résztvevő gyerekeknek 19-én, szombaton 8 órától délután 15 óráig hat kategóriában kellett feladatokat megoldani. Tesztfeladatokat, 2x1 órában összetett számítási feladatokat, kísérlet megfigyelése és elemzése feladatot, kísérlet összeállítása-mérése-elemzése feladatot és fizikatörténeti feladatot kellett megoldani.A verseny komoly erőpróba elé állította Kartalt is.
A versenyzőket külön díjazták általános és középiskolai kategóriában. Az összetett kategóriában (a teljes feladatsor meoldását figyelembe véve) a 90% feletti eredményt 1. díjjal, a 80-90% közötti eredményt 2. díjjal, a 70-79% közötti eredményt 3. díjjal jutalmazta a versenybizottság.

GRATULÁLUNK!

Módosítás dátuma: 2012. június 18. hétfő, 07:13