Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Tanári órarendek a 2021/22-es tanévben II. félév

E-mail Nyomtatás PDF
Tartalomjegyzék
Tanári órarendek a 2021/22-es tanévben II. félév
Baranyai Zsuzsanna
Bedics Anita
Bonyai Csaba
Borók Beatrix
Csomor-Mészáros Judit
Gaálné Szax Éva
Gerencsér Zsigmond
Gyévai iván
Horváth Istvánné
Horváthné Berta Éva
Kőrös Andrea
Marton Emőke Éva
Mártáné Simon Emese
Mészöly János
Mihályfiné Nochta Mária
Molnár László
Nagy Patrik
Nagyné Balogh Éva
Nagyné Czaun Marianna
Neheli Katalin
Papp Flóra Szabina
Petykó Brigitta
Port Márta
Somogyi Tímea
Surányi Gabriella
Stáhl Ibolya
Szalai Szilvia
Szalai Szilvia
Szeli Szandra
Szijj Gábor
Szikra Ágnes
Szöllősi Judit
Vajainé Baranyai Beatrix
Varga Balázsné Hauzer Hajnalka
Vigh-Krupla Orsolya
Zsámár Gyöngyi
Minden oldal

 

Tanárok órarendje 2021/22. II. félévben


 

Baranyai Zsuzsanna

hétfő kedd szerda csütörtök péntek
1. matematika 3. b matematika 3. b matematika 3. b
matematika 3. b
2. testnevelés 3. b magyar 3. b magyar 3. b

magyar 3. b

magyar 3. b
3. magyar 3. b
ének 3. b magyar 3. b testnevelés 3. b
4. magyar 3. b

napközi 3. b
5. etika 3. b
magyar felz. 3. b matematika felz. 3. b
6. ének 3. b
napközi 3. b

napközi 3. b


7. napközi 3. b

napközi 3. b


Bedics Anita

 

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

magyar 4. b magyar 4. b magyar 4. b

2.


környezetismeret 4. b magyar 4. b környezetismeret 4. b

3.

magyar 4. b ének 4. b magyar 4. b

4.

magyar 4. b ének 4. b


5.

technika 4. b technika 4. b

magyar felj. 4. b

6.

etika 4. b testnevelés 4. b technika 4. b napközi 4. b
7. napközi 4. b napközi 4. b
8. napközi 4. b
9. napközi 4. b

 

Bonyai Csaba

hétfő
kedd
szerda
csütörtök
péntek
1.
2.
3.

technika és tervezés

2. b


4.
informatika 3. b informatika 4. a informatika 3. b
5. informatika 4. b informatika 4. b

technika és tervezés

2. b

informatika 4. a

 

6.

napközi 2. b


napközi 2. b napközi 2. b

napközi 2. b

7. napközi 2. b napközi 2. b úszás 2. b

napközi 2. b

8.

napközi 2. b

napközi 2. b

napközi 2. b

napközi 2. b

napközi 2. b

9.

napközi 2. b

napközi 2. b

napközi 2. b

 


 

Borók Beatrix

hétfő kedd
szerda
csütörtök
péntek
1. matematika 5. b

matematika 1. b

matematika 2. a matematika 2. a
2. matematika 1. b matematika 2. a matematika 2. a matematika 2. a
3.

matematika 5. b matematika 1. b
4.

matematika 1. b matematika 1. b
5.
napközi 1. b

6. matematika 2. a matematika thg 1. b napközi 1. b napközi 1. b
7.

 


Csomor-Mészáros Judit

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

 

angol 7. b

angol 8. a

angol 4. a

 

2.

 

angol 6. b

 

osztályfőnöki 5. a

 

3.

 

angol 8. b

angol 5. a

angol 6. b

angol 7. a

4.

angol 4. a


angol 7. a

angol 5. a

5.

angol 5. a

angol 8. a

angol 7. b

angol 7. b angol 6. b

6.

angol 8. b

angol 7. a

angol 8. b

angol 8. a

 

7.

angol szakkör 7. o


angol szakkör 7-8. o

 


Gaálné Szax Éva

hétfő kedd
szerda
csütörtök
péntek
1.



történelem 8. a
2.
ének 8. b

3. hon- és népismeret 6. b történelem 8. a ének 7. a történelem 7. a ének 5. a
4. történelem 7. a ének 8. a
hon- és népismeret 6. a
ének 6. a
5. ének 4. a

 

ének 4. a ének 5. b ének 7. b
6. ének 5.a etika 8. a ének 5. b ének 6. b osztályfőnöki 7. a
7. etika 7. a énekkar furulya szakkör


Gerencsér Zsigmond

hétfő kedd 
szerda 
csütörtök 
péntek 
1. 
2.
3.
környezetismeret 3. b


4.
technika 3. b
technika 3. b
5. napközi 2. b napközi 3. b napközi 3. b
6.
angol szakkör 2.
angol szakkör 3. napközi 3. b
7. napközi 2. b napközi 3. b napközi 3. b
napközi 3. b
8. napközi 3. b napközi 3. b napközi 3. b napközi 3. b napközi 3. b
9. napközi 3. b napközi 3. b napközi 3. b napközi 3. b napközi 3. b


Gyévai Iván

hétfő kedd
szerda
csütörtök
péntek
1.
matematika 8. b testnevelés 6. a
matematika 8. b matematika 6. b
2. testnevelés 6. a matematika 8. a matematika 8. b matematika 7. b matematika 8. b
3. osztályfőnöki 8. b matematika 6. b matematika 8. a testnevelés 6. a
4. matematika 6. b testnevelés 8. b testnevelés 8. b matematika 6. b
5. matematika 8. a matematika 7. b testnevelés 8. b testnevelés 8. b
6.

testnevelés 6. a testnevelés 6. a
7. testnevelés 8. b



Horváth Istvánné

 

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

ének 2. a

ének 3. a


2.


ének 2. a

3.





ének 1. b

4.



ének 3. a

5.

ének 1. b


6.






Horváthné Berta Éva

 

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

matematika 4. a matematika 4. a
matematika 3. a

2.

matematika 4. a környezetismeret 4. a
matematika 4. a matematika 4. a

3.

matematika 3. a matematika 3. a matematika 3. a matematika 3. a rajz 4. a

4.

rajz 3. a technika 4. a
rajz 4. a

5.


technika 3. a technika 3. a technika 4. a rajz 3. a
6.

matematika thg 3. a


matematika thg 4. a matematika szakkör 3-4. o

 

 


Kőrös Andrea

 

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

2.

3.


4.



technika és tervezés 2. a

5.

fejlesztő napközi 2. a
technika és tervezés 2. a fejlesztő

6.

fejlesztő fejlesztő napközi 2. a napközi 2. a fejlesztő
7. fejlesztő fejlesztő napközi 2. a napközi 2. a fejlesztő
8. napközi 2. a napközi 2. a napközi 2. a napközi 2. a napközi 2. a
9. napközi 2. a napközi 2. a napközi 2. a napközi 2. a napközi 2. a

 


Marton Emőke Éva

 

hétfő kedd szerda csütörtök péntek

1.

2.

3.


4.






5.


napközi 1. a napközi 1. a
testnevelés 1. a

6.

napközi 1.a napközi 1. a napközi 1. a testnevelés 1. a napközi 1. a
7. napközi 1. a napközi 1. a napközi 1. a napközi 1. a napközi 1. a
8. napközi 1. a napközi 1. a napközi 1. a napközi 1. a napközi 1. a
9. napközi 1. a napközi 1. a napközi 1. a napközi 1. a napközi 1. a



Mártáné Simon Emese

 

hétfő kedd szerda csütörtök péntek

1.

2.

3.


4.






5.





6.


német szakkör 2. évf
német szakkör 3. a
7.




8.



tanulószoba
9.






Mészöly János

 

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

fizika 8. a kémia 7. a fizika 7. b

2.

kémia 8. b
fizika 7. a

3.


kémia 7. b kémia 8. a

4.

fizika 7. b kémia 8. a fizika 8. b

5.

fizika 7. a kémia 8. b fizika 8. a

6.



tanulószoba
7. fizika-kémia szakkör tanulószoba

 


Mihályfiné Nochta Mária

 

hétfő kedd szerda csütörtök péntek

1.

2.

3.


4.






5.





napközi 4. b

6.



napközi 4. b napközi 1. b
7. napközi 4. b napközi 4. b napközi 4. b
8. napközi 4. b napközi 4. b napközi 4. b napközi 4. b
9. napközi 4.b napközi 4. b napközi 4. b
napközi 4. b


Molnár László

 

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.


technika 7. a technika és tervezés 6. a

2.


technika és tervezés 5. b technika 7. b

3.


technika és tervezés 5. b technika és tervezés 6. b

4.


technika és tervezés 6. b technika  és tervezés 5. a

5.


technika 7. a technika és tervezés 6. a

6.


technika és tervezés 5. a technika 7. b


 


Nagy Patrik

 

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

testnevelés 5. a testnevelés 7. b testnevelés 7. a testnevelés 7. a

2.

testnevelés 3. b testnevelés 7. b testnevelés 6. b testnevelés 6. b

3.

 

 

testnevelés 7. a testnevelés 1. a testnevelés 2. b

4.

testnevelés 1. a testnevelés 1. a testnevelés 7. b testnevelés 6. b

5.

testnevelés 6. b testnevelés 5. a testnevelés 5. a osztályfőnöki 6. b testnevelés 5. a

6.

testnevelés 7. a testnevelés 6. b testnevelés 7. a testnevelés 5. a
7.


Nagyné Balogh Éva

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.





2.




rajz 7. b

3.




rajz 8. b rajz 5. b

4.




rajz 4. b rajz 8. a

5.

rajz 8. b rajz 3. b rajz 4. b rajz 5. a rajz 3. b

6.

rajz 6.a napközi 2. a rajz 6. b rajz 7. a napközi 2. a
7. napközi 2. a napközi 2. a tanulószoba tanulószoba napközi 2. a
8. tanulószoba tanulószoba tanulószoba

 

Nagyné Czaun Marianna

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

matematika 6. a matematika 5. a matematika 5. a matematika 6. a matematika 8. a

2.

matematika 5. a
matematika 7. a

3.

matematika 7. a matematika 6. a

4. matematika 7. a matematika 8. a

 


 

Neheli Katalin

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.






2.






3.

etika 1. b matematika 4. b


4.

rajz 1. b matematika 4. b matematika 4. b

5.


rajz 1. b technika és tervezés 1. b matematika 4. b napközi 1. b

6.


napközi 1. b technika és tervezés 1. b

7. napközi 1. b napközi 1. b napközi 1. b napközi 1. b napközi 1. b
8. napközi 1. b napközi 1. b napközi 1. b napközi 1. b napközi 1. b
9. napközi 1. b napközi 1. b napközi 1. b


Papp Flóra Szabina

 

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.






2.

földrajz 7. b
történelem 6. a

 


3.

történelem 7. b földrajz 8. b
földrajz 8. b

4.

földrajz 8. a etika 5. b

történelem 7. b

5.

történelem 6. a etika 6. a földrajz 7. a földrajz 8. a

6.

tanolószoba etika 8. b fotós szakkör osztályfőnöki 6. a tanulószoba
7. tanulószoba tanulószoba fotós szakkör tanulószoba tanulószoba


Petykó Brigitta

 

hétfő kedd szerda csütörtök péntek

1.






2.




3.




úszás 3. a

4.

testnevelés 3. a

testnevelés 3. a

napközi 3. a

5.



napközi 3. a

6.

napközi 3. a testnevelés 3. a testnevelés 3. a napközi 3. a napközi 3. a
7.
napközi 3. a napközi 3. a napközi 3. a

napközi 3. a

8. napközi 3. a napközi 3. a napközi 3. a napközi 3. a napközi 3. a
9. napközi 3. a napközi 3. a napközi 3. a napközi 3. a

 


Port Márta

 

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

magyar 3. a magyar 3. a magyar 3. a
magyar 4. a

2.

környezetismeret 3. a

magyar 3. a

magyar 3. a magyar 3. a magyar 3. a

3.

magyar 4. a magyar 4. a magyar 4. a magyar 4. a

4.

magyar 4. a
magyar 4. a

5.

etika 3. a napközi 3. a napközi 3. a magyar thg 3. a
6. etika 4. a magyar thg 4. a
7. napközi 3. a


Somogyi Tímea

 

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

informatika 7. a digitális kultúra 6. a matematika 5. b matematika 6. a

2.

digitális kultúra 5. b informatika 7. b matematika 6. a matematika 5. a

3.


digitális kultúra 5. b idigitális kultúra 6. b matematika 5.a matematika 7. b

4.

digitális kultúra 6. b digitális kultúra 5. a matematika 5. b

5.

matematika 7. b informatika 7. a digitális kultúra 6. a matematika 7. a matematika 7. a

6.

informatika 8. a digitális kultúra 5. a informatika 7. b informatika 8. b
7. informatika 8. a
informatika 8. b

 


 

Surányi Gabriella

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

testnevelés 4. a
testnevelés 2. b testnevelés 3. b testnevelés 2. a

2.

testnevelés 4. b


testnevelés 4. a testnevelés 4. b

3.

testnevelés 2. b testnevelés 1. b testnevelés 1. b testnevelés 4. b

4.

testnevelés 1. b testnevelés 2. a testnevelés 3. b testnevelés 2. a testnevelés 1. b

5.

testnevelés 2. a testnevelés 2. b úszás 2. a testnevelés 1. b
6.
testnevelés 3. b
testnevelés 4. a

Stáhl Ibolya

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.






2.






3.






4.






5.

testnevelés 4.a napközi 2. b napközi  1. a testnevelés 4. a

6.

napközi 1. b napközi 4. a napközi 4. a napközi 4. a
7. napközi 4. a napközi 4. a napközi 4. a napközi 4. a napközi 4. a
8. napközi 4. a napközi 4. a napközi 4. a napközi 4. a napközi 4. a
9. napközi 4. a napközi 4. a napközi 4. a napközi 4. a napközi 4. a

 


Szalai Szilvia

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

matematika 1. a matematika 2. b

matematika 1. a

matematika 1. a

2.

matematika 2. b matematika 1. a

matematika 2. b

matematika 2. b matematika 2. b

3.

etika 1.a

matematika 1. a napközi 2. b rajz 1. a

4.

 


matematika 1. a

ének 1. a

rajz 1. a

5.

ének 1. a technika és tervezés 1. a technika és tervezés 1. a matematika thg. 1. a

6.


napközi 2. b matematika felz 2. b

 


 

Szedlákné Mészáros Emőke

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

magyar 2. b magyar 1. a magyar 1. a magyar 2. b magyar 2. b

2.

magyar 1. a magyar 2. b magyar 1. a

magyar 1. a

magyar 1. a

3.

magyar 2. b magyar 2. b magyar 1. a

4.

etika 2. b ének 2. b magyar 2. b magyar 2. b rajz 2. b

5.

magyar felz 2. b

ének 2. b rajz 2. b

6.


magyar thg. 1. a


Szeli Szandra

 

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

magyar 7. a magyar 8. b magyar 8. b magyar 8. b

2.

magyar 8. a magyar 7. a magyar 8. a magyar 8. a

3.



magyar 6. a magyar 8. a

4.

magyar 6. a magyar 6. a magyar 7. a magyar 8. b magyar 7. a

5.


magyar 6. a magyar 6. a

6.

magyar felk. 7. a francia szakkör magyar thg 6. a

7. francia szakkör francia szakkör francia sazkkör


Szijj Gábor

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

biológia 7. b

természettudomány

5. b

testnevelés 5. b biológia 7. b

2.


természettudomány

6. a


testnevelés 8. a

természettudomány

5. b

3.

testnevelés 8. a

természettudomány

6. a


4.

biológia 8. b
osztályfőnöki 5. b

5.

testnevelés 5. b

testnevelés 5. b

6.

testnevelés 7. b testnevelés 5. b testnevelés 8. a testnevelés 5. b testnevelés 8. a
7.
testnevelés 8. a

testnevelés 7. b

 

 


 

Szikra Ágnes

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.


fejlesztő 6. b

magyar 5. b

2.




fejlesztő 6. b

3.

magyar 7. b
magyar 7. b

4.

magyar 5. b magyar 7. b magyar 7. b magyar 5. b

5.

tanulószoba magyar 5. b magyar 5. b fejlesztő 2. b

6.

dráma és színház 5. b tanulószoba dráma és színház 5. a magyar 7. b
7. tanulószoba színjátszó szakkör tanulószoba színjátszó szakkör
8. tanulószoba

 

 


 

Szöllősi Judit

 

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

magyar 6. a magyar 6.  b magyar 5. a

2.

magyar 6. b történelem 5. a magyar 5. a történelem 8. b magyar 6. b

3.

történelem 5. b magyar 5. a
történelem 5. b történelem 6. b

4.

magyar 5. a történelem 6. b történelem 5. a

5.

fejlesztő 6. b történelem 8. b magyar 6. b
tanulószoba

6.


tanulószoba
tanulószoba magyar thg 6. b
7 tanulószoba



Vajainé Baranyai Beatrix

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

magyar 1. b
magyar 2. a magyar 1. b magyar 1.  b magyar 1. b

2.

magyar 2. a magyar 1. b magyar 1. b magyar 1. b magyar 1. b

3.

magyar 2. a magyar 2. a magyar 2. a magyar 2. a magyar 2. a

4.

etika 2. a
napközi 2. a
rajz 2. a

5.



napközi 2. a rajz 2. a

6.




magyar thg 2. a magyar felz 1. b
7


Varga Balázsné Hauzer Hajnalka

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

angol 4. b angol 7. b

 

angol 4. b

2.

angol 5. b angol 6. b

angol 5. b

angol 5. b angol 6. a

3.

angol 6. a angol 8. b
angol 6. b

4.


etika 5. a angol 6. a

 

5.


etika 6. b angol 7. b angol 7. b

angol 6. b

6.

angol 8. b osztályfőnöki 7. b angol 8. b
angol thg
7.
etika 7. b

 


Vigh-Krupla Orsolya

 

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

német 4. b
német 8. a német 4. a német 4. b

2.

német 5. b német 5. b német 5. b német 6. a

3.

német 6. a
német 5. a
német 7. a

4.

német 4. a német 6. a német 7. a német 5. a

5.

német 5. a német 8. a osztályfőnöki 8. a
6. német szakkör 8. a német 7. a
német 8. a
7.

német szakkör 3. b


Zsámár Gyöngyi

 

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

természettudomány

6. b

biológia 8. a

természettudomány

6. b

természettudomány

5. a


2.

biológia 7. a
biológia 7. a

3.

természettudomány

5. a


4.




5.





6. biológia szakkör 6. o
7. biológia szakkör 8. o

 

2. b matematika
Módosítás dátuma: 2022. február 20. vasárnap, 17:48