Felsős farsang 2011. képekkel

Február 4-én tartotta a diákönkormányzat a felső tagozatosok farsangját a Kossuth teremben. Minden évben kapnak az osztályok egy témát, amihez beöltözhetnek. Idén magyar mesefilmek figuráit kellett megeleveníteniük. Ez kapcsolódik az iskolában egész évben folyó Hungarikumok kiállításhoz is. Az osztályok a következő meséket választották a zenés produkciókhoz:
5. a Megalkuvó macskák (Hofi-Koós)
5. b Kukori Kotkoda

6. a Mézga család
6. b Macskafogó
7. a Mekk Elek
7. b Dr. Bubó
8. a Pom Pom meséi
8. b Magyar népmesék

A bemutatkozó előadásokat Molnár Zsófi (8. b ) egy énekes produkcióval kezdte, majd Balogh Luca (8. b) és Kizmus Edina (8. b) táncos száma adta meg a farsang alaphangulatát.

Béla bácsi egy kreatív játékot tanított a gyerekeknek a Guliver teremben. Az osztályok megették a megérdemelt tortájukat, majd visszamentek a Kossuth terembe, ahol disco várta őket, fél 5-kor volt tombolasorsolás. A buli fél 3-tól fél 6-ig tartott.

A fényképeket Karola néni közzétette itt..

Köszönjük Gyöngyi néninek és a tanároknak a felügyeletet, a betanítást és a szervezést!

Módosítás dátuma: 2011. február 06. vasárnap, 21:31

Tartalom : 2075