Finn kapcsolatokhoz csatlakozás

ImageA sikeres finn testvériskolai látogatás után többen kedvet kaptak, hogy ők is részt vegyenek a jövőben a finn kapcsolatok építésében.
Jövő március végén utaznak vissza a magyar gyerekek a finn levelezőpartnerükhöz. Májusban ismét érkezik egy következő csoport Rovaniemiből.

Aki nem abból az évfolyamból való, ahonnan válogatni fogunk a fogadó családok közül, ők a Veszprémi Magyar-Finn Egyesülethez csatlakozzanak, segítsék az egyesület munkáját, menjenek el a programokra, így előbb-utóbb biztos lesz lehetőségük nekik is ellátogatni Rovaniemibe pályázat útján.

Szeptembertől finn nyelvtanfolyamot is tervezünk az érdeklődők számára. Jelentkezni majd szeptember első hetében lehet az irodában.

A "Külföldi kapcsolatok-Finnország" menü alatt webkamerán figyelemmel lehet kísérni Rovaniemi több pontján az életet, ezenkívül érdemes megnézni a magyar nyelvű Mikulás honlapot is!

Módosítás dátuma: 2010. június 13. vasárnap, 16:30

Tartalom : 2067