Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Pályaorientációs nap 2024

E-mail Nyomtatás PDF

2024. június 20-án Szülői Munkaközösségünk lelkes tagjainak köszönhetően igen sikeres Pályaorientációs napot tartottunk iskolánkban. Tanulóink megismerkedhettek a tűzoltók, a katonák, a repülőgép szerelők, a légiirányítók, szoftverfejlesztők munkájával, a reklámszakmával. Részt vehettek egy elsősegélynyújtó előadáson. Érdekességeket hallgathattak meg a nyelvészetről, a barlangi mentésről, a gyógynövényekről, a szelektív hulladékgyűjtésről és a gyümölcstermesztésről. Kipróbálhatták, hogyan működik egy robotdaru. Részt vehettek a Pannon Egyetem munkatársai által tartott bemutató órán, ahol különféle fizikai és kémiai kísérleteket láthattak.
Valamennyi előadónak, szervezőnek köszönjük a munkáját. Az eseményem készült fényképek itt tekinthetők meg.

Módosítás dátuma: 2024. június 28. péntek, 08:06  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 7324
Tartalom : 2106
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 7107569