Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Osztálykirándulások 2024

E-mail Nyomtatás PDF

Túrázók Vektorok, Illusztrációk és Clipartok | Stockfresh2024 tavaszán valamennyi osztályunk útrakelt, hogy megismerje a város, a vármegye és az ország nevezetességeit. Tanulóink jártak az állatkertben, Tihanyban, Balatonfüreden, Várpalotán, a Sanyó farmon, a Velencei-tónál, Mindszentkállán, Budapesten, Zircen és Olaszfaluban. Valamennyi diákunk sok-sok élménnyel, ismerettel gazdagodva tért haza. Köszönjük a nevelőknek a programok szervezését és lebonyolítását.
A következő linkre kattintva a kirándulásokról láthatnak képeket.

Módosítás dátuma: 2024. június 28. péntek, 08:05  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 7324
Tartalom : 2106
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 7107608