Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Nagy Digitális Kaland

E-mail Nyomtatás PDF

Az idei tanévben immár 4. alkalommal került megrendezésre a Digitális Nagykaland verseny. Iskolánk tanulói  a 3-4. osztályosok között indultak, ahol 526 csapattal együtt versenyeztek. A versenyen 60 perc alatt 40 kérdésre kellett online válaszolni, a kérdések az egyes blokkokban egyre nehezedtek.
A Catcomputer csapat, melynek tagjai Káli Virág (4. b), Ungváry Gréta (4. a) és Módra Dorottya (4. a) országos 69. helyen végzett és a második legjobb veszprémi csapatként 65 ponttal (különdíjban részesült).
A Kossuthrobotok csapat, melynek tagjai Breitenstein Dániel (4. a), Erdélyi Dániel (4. a) és Fekete Csaba (4. a), a 161. helyen végzett 56 ponttal. Gratulálunk a szép eredményekhez! Felkészítő tanáruk Bonyai Csaba. A díjkiosztón készült képek itt tekinthetők meg.

Módosítás dátuma: 2024. június 28. péntek, 08:05  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 7324
Tartalom : 2106
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 7107635