Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Fergeteg Fesztivál 2024

E-mail Nyomtatás PDF

Festett · kezek · különböző · színek · iskola · gyermek - stock fotó ©  adam121 (#3469350) | StockfreshIskolánk 1. b osztályának tanulói 2024. június 12-én a Veszprémi Családsegítő és Gyermekjóléti Integrált Intézmény meghívására Retro Mese Fergeteg Fesztivál programon vett részt, mely a Kolostorok és Kertek helyszínen került megrendezésre.

“Kisbolhák” - 1.B osztály” csapat találkozott Süsüvel, Vili a verébbel, Mekk Elekkel, Lúdas Matyival, Mézgáékkal. A változatos feladatok megoldása után egy hosszú sétával koronázták meg a mese délelőttöt. A képek tanúsága szerint jól telt ez a nap is. Köszönjük!


 

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 7324
Tartalom : 2106
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 7107626