Kecske Kupa országos döntő 2024

A MATEGYE által szervezett Kecske Kupa matematika csapatverseny 1. és 2. fordulóján nyújtott teljesítmény alapján 3 csapatunk kapott meghívást a május 25-i országos döntőre, ahol
2. helyezett lett az Izomkecskék csapat (tagjai: Fekete Attila (6. a), Szűcs Botond (6. a), Szövetes Milán (6. a), Ungváry Botond Márk (6. a))
12. helyen végzett a MateKecskék csapat (tagjai: Khan-Szedő Nadia (6. a), Simon-Varga Olivér (6. a), Szür Kristóf (6. a), Szűts Ábel (6. a))
8. helyet szerezte meg a KupaKecske csapat (tagjai: Ecsédi Tamás (7. a), Engi Dániel (7. a), Mezriczky Aurél (7. a), Simon Sebestyén (7. a))
Felkészülésükben Gyévai Iván, Horváthné Berta Éva és Nagyné Czaun Mariann segítette őket. Gratulálunk! Az eseményen készült képek itt tekinthetők meg.

Módosítás dátuma: 2024. május 26. vasárnap, 15:01

Tartalom : 2107