Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Bátrak Ligája

E-mail Nyomtatás PDF

Elindult az idei Bátrak Ligája versenysorozat | Hír.ma

2024. április 24-én 9 nyolcadik osztályos tanulóval (Babják Fanni, Szász Nóra, Maczkó Vince, Répási Olivér, Szabó Péter, Frey Márton, Németh Sebestyén, Francia Péter, Szabó Brendon) vettünk részt a Bátrak Ligája versenyen Veszprémben a Március 15-i Sportcsarnokban. A meghívásos rendezvényen 10 intézmény csapata képviselte magát. Az eseményen 10 nagyon érdekes versenyszámban (akadálypálya, lézeres lövészet, villám tájékozódás, blazepod, vívás, íjászat, szimulátor, erőpróba, RC tankvezetés, szellemi vetélkedő) mérték össze magukat a csapatok. A gyerekek egyénileg  és csapat szinten is nagyon motiváltan, legjobb tudásuk szerint álltak oda minden versenyszámhoz. Ezen nagyon színvonalas sportrendezvényen iskolánk csapata a dobogó harmadik fokára állhatott fel a nap végén. A csapatot Szedlák Nikolett kísérte. Az eseményen készült képek itt tekinthetők meg. Gratulálunk!
Az eseményről a Veszprém Televízió, a vehir és veol internetes hírportál is tudósított.
Módosítás dátuma: 2024. május 08. szerda, 08:03