Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Kecske Kupa csapatverseny 2. forduló 2024

E-mail Nyomtatás PDF

2024. március 22-én iskolánkban került megrendezésre a MATEGYE által meghirdetett Kecske Kupa matematika csapatverseny második fordulója. 
A két fordulón elért eredmények alapján meghívást kapott az országos döntőre a 7. a osztályosok Kupakecske csapata (Engi Dániel, Simon Sebestyén, Ecsédi Tamás, Mezriczky Aurél) és a 6. a osztály Izomkecskék csapata (Ungváry Botond, Szűcs Botond, Fekete Attila, Szövetes Milán). Az idei tanévben megredezett verseny Veszprém vármegyei eredménye itt tekinthető meg. Gratulálunk az elért eredményekhez. Minden közreműködőnek köszönjük a sikeres lebonyolítást.
Sok sikert kívánunk a május 25-én Kecskeméten megrendezésre kerülő döntőn!

Módosítás dátuma: 2024. március 24. vasárnap, 17:00