Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Országos Táncművészeti Fesztivál 2024

E-mail Nyomtatás PDF

Vektor · körvonal · rajz · balett-táncos · lány · tánc - vektorgrafika ©  lindwa (#4688884) | StockfreshUngváry Gréta, iskolánk 4. a osztályos tanulója, 2024. március 2-án (szombaton) a  XXXIII. Országos Táncművészeti Fesztivál elődöntőjén szerepelt Pakson. Mindkét produkcióval, melyben szerepelt, bejutottak a május 16-án, Budapesten megrendezésre kerülő döntőbe.
Mind az Ondine klasszikus duett kategóriában induló koreográfia (ahol Gréti és táncos partnere duettet táncoltak), mind pedig a kis Ólomkatonák c. csoportos klasszikus balett kategóriában nevezett előadás (ahol Grétivel együtt Erdélyi Boróka, 3. b osztályos diákunk is táncolt) arany díjat és különdíjat kapott.
Gratulálunk! Sok sikert az országos döntőben!