Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Redhagyó énekóra

E-mail Nyomtatás PDF

2024. február 20-án Tóth László magyar népihangszer előadó tartott rendhagyó énekórát az 1. b osztályban. A foglakozáson több hangszerrel is megismerkedtek a tanulók, előkerült a fakanál, a doromb, a körtemuzsika, a hatlyukú pásztorfurulya, a citera, a tekerőlant, az ütőgardon, a kecskeduda és a kanásztülök is. A bemutató végén diákjaink kézbe is vehettek több hangszert is. A tanórán készült képek itt tekinthetők meg.

Módosítás dátuma: 2024. február 26. hétfő, 18:48  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 7324
Tartalom : 2106
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 7120191