Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos döntő 2023

2023. november 24-én rendezték meg a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos döntőjének írásbeli fordulóját, ahol iskolánk tanulói által alkotott csapatok a következő szép eredményeket érték el:
3. évfolyamon 49. helyezett a Szuper eszes csapat, tagjai: Vizi Blanka Júlia (3. a), Darida Csanád (3. a), Hideg Benedek (3. a), Szűts Benedek (3. a)
4. évfolyamon 76. helyezett a Betűszóró csapat, tagjai: Módra Dorottya (4. a), Ungváry Gréta (4. a), Virág Annabella (4. a), Bárányos Zétény (4. a)
5. évfolyamon 41. helyezett a NyelvÁsz No.2 csapat, tagjai: Bakos Gergő (5. a), Szűcs Balázs (5. a), Balotai Márton (5. a), Adamecz Zoltán (5. a)
8. évfolyamon 20. helyezett a MagyarÁszok csapat, tagjai: Győry Zsombor (8. b), Kiss-Jakab Árpád (8. b), Tóth Rebeka (8. b)
Gratulálunk a diákoknak és a felkészítőknek a szép eredményekhez! A döntőn készült képek itt tekinthetők meg.