Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Rendhagyó természettudomány óra az 5. a osztályban

E-mail Nyomtatás PDF

Rendhagyó természettudomány órán vettek részt az 5. a osztály tanulói. Dr. Balotai-Zajácz Irma jóvoltából, különleges gyógyszertári anyagokkal ismerkedhettek meg, majd elkészíthették saját keverésű krémeiket is. A sok érdekes ismeret mellett, nagyszerű élményben volt részük a gyerekeknek, egy tanóra erejéig kis patikusokká válhattak. A tanórán készült képek itt tekinthetők meg.

Módosítás dátuma: 2023. november 15. szerda, 17:31  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 7324
Tartalom : 2106
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 7107624