Márton nap 2023

Szent Márton napjának megünneplése már hagyománnyá vált iskolánkban. 2023. november 10-én Szent Márton napját ünnepelték iskolánk diákjai. A tízórai szünetben a 7. b osztály tanulói zsíros kenyérrel kínálták a tanulókat, nevelőket.
Ezen a napon az alsó tagozatos tanulóink számára érdekes rejtvényekkel, fejtörőkkel, ludakkal kapcsolatos munkadarabok elkészítésével készültünk.
Az ünnepre hangolódás során a gyerekek megismerkedtek Szent Márton történetével, majd a számukra legérdekesebb eseményt eljátszották.
Az osztálytermeket “libás” népdalokat éneklő gyerekhangok töltötték meg. A közös alkotás élménye vidám hangulatot teremtett az osztályokban. Köszönjük Kati néninek a szervezét és a beszámolót. Az eseményt megörökítő fényképek itt láthatók.
Módosítás dátuma: 2023. november 11. szombat, 12:13