Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Tapintható kiállítás

E-mail Nyomtatás PDF

A Vakok és Gyengénlátók Veszprém Megyei Egyesülete és a Kézzelfogható Alapítvány közös programjaként a Királynék földjén projektzáró rendezvénysorozatán belül egy különös utazásra hívta meg intézményünk tanulóit. Ezáltal a gyerekek és kísérőik betekinthettek a látássérültek világába, ahol maguk a látássérültek mutatták be, hogyan élnek, hogyan alkotnak és hogyan szereznek információkat a hétköznapokban. A rendezvényen 4 osztályunk vett részt. Az ott készült fényképek itt tekinthetők meg. Köszönjük a lehetőséget, mely diákjainknak sok-sok új ismeretet, tapasztalatot adott.

 

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 7317
Tartalom : 2027
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 6653437