Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Versenyeredmények a 2023/24-es tanévben

E-mail Nyomtatás PDF

Verseny eredmények a 2023/24-es tanévben

Magyar

1.) Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

vármegyei forduló:

3. évfolyamon:

1. helyezett Szuper eszes csapat, tagjai: Vizi Blanka Júlia (3. a), Darida Csanád (3. a), Hideg Benedek (3. a), Szűts Benedek (3. a) DÖNTŐS!
6. helyezett Olvasóbagyok csapat, tagjai: Rozsnyai Borbála (3. b), Szanyi Nóra (3. b), Karli Jázmin (3. b), Erdélyi Boróka (3. b)
7. helyezett Jégkrém csapat, tagjai: Cseh Zsóka Eszter (3. a), Széplaki Zorka Zea (3. a), Szilák Ákos Károly (3. a), Szász Roland (3. a)
9. helyezett Ábécécsapat csapat, tagjai: Schnelbach Zoé (3. b), Polák Hanna (3. b), Szajki Sára (3. b), Sinka Zsófia (3. b)
17. helyezett Betűhadsereg csapat, tagjai: Adlovics Áron (3. b), Baltz Márk (3. b), Kovács Zalán (3. b), Tán Levente (3. b)

4. évfolyamon:

3. helyezett Betűszóró csapat, tagjai: Módra Dorottya (4. a), Ungváry Gréta (4. a), Virág Annabella (4. a), Bárányos Zétény (4. a) DÖNTŐS!
5. helyezett NyelvÉszek csapat, tagjai: Fekete Csaba (4. a), Breitenstein Dániel (4. a), Varga Hanna (4. a), Karádi Luca (4. a)
8. helyezett Kisokosok csapat, tagjai: Iványi Sára (4. b), Deák Jázmin (4. b), Geiszt Máté (4. b), Káli Virág (4. b)
13. helyezett Szóartisták csapat, tagjai: Sebő Tas (4. a), Breitenstein Mátyás (4. a), Adamecz Péter (4. a), Kottyán Réka (4. a)

5. évfolyamon:

1. helyezett NyelvÁsz No.2 csapat, tagjai: Bakos Gergő (5. a), Szűcs Balázs (5. a), Balotai Márton (5. a), Adamecz Zoltán (5. a) DÖNTŐS!
8. helyezett Kisokosok csapat, tagjai: Neumann Emma (5. a), Fehér Dóra Júlia (5. a), Tálos Eszter (5. a), Marton Enikő (5. a)
25. helyezett Nyelvbontók csapat, tagjai: Nagy Angéla (5. b), Bátor Csanád (5. b), Rádoki Regina (5. b), Szeidmann Nóra (5. b)

6. évfolyamon:

5. helyezett Kokokornisok csapat, tagjai: Fekete Attila (6. a), Szövetes Milán (6. a), Szűcs Botond (6. a), Ungváry Botond (6. a)
6. helyezett Bolyai baglyok csapat, tagjai: Czövek Szófia (6. a), Benda Sára (6. a), Selmeczki Flóra (6. a), Szücs Romi (6. a)
15. helyezett NyelviTréfákTündérei csapat, tagjai: Erdélyi Luca (6. a), Khan-Szedő Nadia (6. a), Markovics Elizabet (6. a), Vojnity Eszter (6. a)

7. évfolyamon:

16. helyezett SzikraAgyak csapat, tagjai: Baltz Nóra (7. b), Meilinger Vivien (7. b), Czvetkó Levente (7. b), Széplaki Zina Zara (7. b)

8. évfolyamon:

1. helyezett MagyarÁszok csapat, tagjai: Győry Zsombor (8. b), Kiss-Jakab Árpád (8. b), Tóth Rebeka (8. b) DÖNTŐS!
16. helyezett Kezdetek csapat, tagjai: Fehér Dorina (8. b), Polhammer Polli (8. b), Szalai Adrián (8. b)

Felkészítők: Szedlákné Mészáros Emők (3. a), Vajainé Baranyai Beatrix (3. b, 4. a), Bedics Anita (4. b), Mártáné Simon Emese (5. b), Szikra Ágnes (6. a, 7. b), Szöllősi Judit (5. a, 8. b)

2.) NyelvÉSZ anyanyelvi verseny (2024. január 26.)

2. évfolyamon:

1. helyezett Nagy Gellért (2. a) DÖNTŐS!
4. helyezett Németh Natasa Nóra (2. b)

3. évfolyamon:

2. helyezett Cseh Zsóka Eszter (3. a)
3. helyezett Széplaki Zorka Zea (3. a)
4. helyezett Darida Csanád (3. a)
14. helyezett Rozsnyai Borbála (3. b)

4. évfolyamon:

2. helyezett Iványi Sára (4. b) DÖNTŐS!
3. helyezett Karádi Luca (4. a) DÖNTŐS!
7. helyezett Fekete Csaba (4. a)

5. évfolyamon:

4. helyezett Balotai Márton (5. a)
13. helyezett Rádoki Regina (5. b)
16. helyezett Neumann Emma (5. a)
26. helyezett Király Benedek Boldizsár (5. a)

6. évfolyamon:

16. helyezett Markovics Elizabet Anna (6. a)

7. évfolyamon:

6. helyezett Oros Lőrinc (7. a)
8. helyezett Meilinger Vivien (7. b)
11. helyezett Baltz Nóra Viktória (7. b)

8. évfolyamon:

2. helyezett Kiss-Jakab Árpád (8. b)
4. helyezett Győry Zsombor (8. b)
5. helyezett Fehér Dorina (8. b)
9. helyezett Péter Boldizsár (8. a)

Felkészítők: Petykó Brigitta (2. a), Szedlákné Mészáros Emőke (2. b, 3. a), Vajainé Baranyai Beatrix (3. b, 4. a), Bedics Anita (4. b), Szöllősi Judit (5. a, 7. a, 8. b), Mártáné Simon Emese (5. b), Szikra Ágnes (6. a, 7. b, 8. a)

 

Matematika

1.) Bolyai Matematika csapatverseny (2023. október 13.)

3. évfolyamon:
2. helyezett Észkombájn csapat, tagjai: Balotai András (3. a), Darida Csanád (3. a), Hideg Benedek (3. a), Király Zsófia Teodóra (3. a) DÖNTŐS!
13. helyezett Popcorn csapat, tagjai: Cseh Zsóka Eszter (3. a), Dankó Ádám (3. a), Széplaki Zorka Zea (3. a), Szilák Ákos Károly (3. a)
16. helyezett Eszesek csapat, tagjai: Szász Roland (3. a), Szür Karina (3. a), Szűts Benedek (3. a), Vizi Blanka Júlia (3. a)

4. évfolyamon:
6. helyezett Veszprémi négyes csapat, tagjai: Fekete Csaba (4. a), Módra Dorottya (4. a), Bárányos Zétény (4. a), Káli Virág (4. b)
17. helyezett Matek-kommandó csapat, tagjai: Varga Hanna (4. a), Ungváry Gréta (4. a), Karádi Luca (4. a), Breitenstein Dániel (4. a)

5. évfolyamon:
17. helyezett Matekzsenik csapat, tagjai: Balotai Márton (5. a), Neumann Emma (5. a), Szűcs Balázs (5. a), Tálos Eszter (5. a)
31. helyezett Matekosok csapat, tagjai: Bátor Csanád (5. b), Nagy Angéla (5. b), Rádoki Regina (5. b), Szeidman Nóra (5. b)

6. évfolyamon:
3. helyezett Villámnégyes csapat, tagjai: Fekete Attila (6. a), Ungváry Botond (6. a), Szűcs Botond (6. a), Szövetes Milán (6. a) DÖNTŐS!
10. helyezett Bolyai Baglyok csapat, tagjai: Czövek Szófia (6. a), Selmeczki Flóra (6. a), Szücs Romi (6. a), Benda Sára (6. a)
12. helyezett SZ-esek csapat. tagjai: Szűts Ábel (6. a), Szücs Benedek (6. a), Szür Kristóf (6. a), Szenthe Ádám (6. a)
16. helyezett Bolyai kaktusz csapat, tagjai: Erdélyi Luca (6. a), Vojnity Eszter (6. a), Falus Dorottya (6. a), Markovics Elizabett (6. a)
18. helyeztt 6. b csapat, tagjai: Stummer Sebestyén (6. b), Kanyok Kata (6. b), Simon-Varga Bori (6. b), Vörös Tamás (6. b)

7. évfolyamon:
12. helyezett Pontvadászok csapat, tagjai: Ecsédi Tamás (7. a), Engi Dániel (7. a), Oros Lőrinc (7. a), Simon Sebestyén (7. a)
26. helyezett Zsiványok csapat, tagjai: Baltz Nóra (7. b), Fujt Zenta (7. b), Keserű Zsombor (7. b), Széplaki Zina Zara (7. b)

Felkészítők: Horváthné Berta Éva (5. a, 6. a), Horváth Istvánné (4. b), Neheli Katalin (4. a), Szalai Szilvia (3. a), Gyévai Iván (5. b, 6. a, 6. b, 7. a, 7. b), Nagyné Czaun Marianna (5. a, 6. a, 7. a)

 

Rajz

1.) Veszprémi Díszmadárbarát Egyesület és az Agóra Veszprém által meghirdetett rajzpályázat

Külön díjban részesült Karádi Luca (4. a)

Természettudomány

1.) Állatkerti vetélkedő az Állatok Világnapja alkalmából (2023. október 6.)

1-2. osztály

2. helyezett Pingvin csapat, tagjai: Németh Natasa Nóra (2. b), Fritsi Zsófia (2. b), Bakos Panni (2. b), Kiss Olivér (2. b), Karádi Benedek (2. b)

3-4. osztály:

2. helyezett Kalandozook csapat, tagjai: Bárányos Zétény (4. a), Sebő Tas (4. a), Karádi Luca (4. a), Varga Hanna (4. a), Módra Dorottya (4. a)

5-6. osztály:

3. helyezett Pandák csapat, tagjai: Vojnity Eszter (6. a), Selmeczki Petra (6. a), Palaczki Emma (6. a), Czövek Szófia (6. a), Khan-Szedő Nadia (6. a)

2.) Bolyai Természettudományos Csapatverseny (2024. január 12.)

Területi forduló:

5. évfolyamon:
2. helyezett Négy kisbolygó csapat, tagjai: Neumann Emma (5. a), Tálos Eszter (5. a), Fehér Dóra Júlia (5. a), Kölesdi Anna (5. a) DÖNTŐS!
7. helyezett Falka csapat, tagjai: Balotai Márton (5. a), Szűcs Balázs (5. a), Adamecz Zoltán (5. a), Sulyok Ágoston (5. a)

6. évfolyamon:
3. helyezett Még izmosabb kecskék csapat, tagjai: Szűcs Botond (6. a), Éles Konrád (6. a), Fekete Attila (6. a), Imre Ádám (6. a) DÖNTŐS!
9. helyezett Izomkecskék csapat, tagjai: Szűts Ábel (6. a), Szövetes Milán Ferenc (6. a), Ungváry Botond Márk (6. a), Varga Dénes (6. a)
38. helyezett Bolyai baglyok csapat, tagjai: Benda Sára (6. a), Czövek Szófia (6. a), Selmeczki Flóra (6. a), Szücs Romi (6. a)
67. helyezett Teknős bébik csapat, tagjai: Markovics Elizabet Anna (6. a), Falus Dorottya (6. a), Vojnity Eszter (6. a), Erdélyi Luca (6. a)

7. évfolyamon:

15. helyezett Pontvadászok csapat, tagjai: Oros Lőrinc (7. a), Ecsédi Tamás (7. a), Hunyady Zita (7. a), Engi Dániel (7. a)
17. helyezett Kossuthos Zöldikék csapat, tagjai:
Széplaki Zina Zara (7. b), Pálinkás Petra (7. a), Czvetkó Levente Olivér (7. b), Baltz Nóra Viktória (7. b)
45. helyezett Potato csapat, tagjai: Gasztonyi Gergő (7. a), Sperg Vince (7. a), Mezriczky Aurél Krisztián (7. a)

8. évfolyamon:
15. helyezett Cicamicák csapat, tagjai: Fehér Dorina (8. b), Tóth Rebeka (8. b), Polgár-Fogl Niobé (8. b), Bielik Réka (8. b)

Országos döntő:

11. helyezett Még izmosabb kecskék csapat, tagjai: Szűcs Botond (6. a), Éles Konrád (6. a), Fekete Attila (6. a), Imre Ádám (6. a)
15. helyezett Négy kisbolygó csapat, tagjai: Neumann Emma (5. a), Tálos Eszter (5. a), Fehér Dóra Júlia (5. a), Kölesdi Anna (5. a)

Felkészítők: Mészöly János, Papp Flóra Szabina, Szijj Gábor, Zsámár Gyöngyi


Testnevelés

Tájfutás

1.) 2023. évi Országos Rövidtávú Váltóbajnokság (2023. szeptember 17.)

6. helyezett Engi Dániel (7. a)

2.) Regionális úszóbajnokság ( 2023. október 21.)

1. hely Bakos Rolnad (2. b) gyorúszásban

3. hely Bakos Roland (2. b) hát- és mellúszásban

Módosítás dátuma: 2024. február 18. vasárnap, 14:30