Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Csomagolásmentes Világnap 2022

E-mail Nyomtatás PDF

Csomagolásmentes - Cleaneco - BiboCsomagolásmentes Világnap: szeptember 30.
A jeles nap felhívja a figyelmünket a hulladékcsökkentés jelentőségére, a tudatos vásárlásra, a szelektív hulladékgyűjtésre, az újrahasznosítás fontosságára, a természetvédelemre. Ezekről a témákról is beszélgettünk a 3. és 4. évfolyamos gyerekekkel, majd megtanultuk, hogyan tudunk újrahasznosított papírból egyedi ajándéktasakot készíteni. A foglalkozásokon készített képek itt tekinthetők meg.

Módosítás dátuma: 2022. november 02. szerda, 14:59  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 7324
Tartalom : 2106
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 7120171