Beiskolázási programok 2022/2023-as tanév

Kedves leendő Kossuthos Diákok! Kedves Szülők!

Szeretettel Köszöntünk Bennetek / Önöket intézményünk valamennyi nevelője és diákja nevében.

Bíztunk benne, hogy az idei tanévben a korábbi tanévek hagyományainak megfelelően ismét tudunk jelenléti Ovisuli rendezvényeket szervezni, melyen személyesen találkozhatunk a leendő első osztályosokkal és szüleikkel.
Szeretnénk, ha az ovisok és szüleik is megismerhetnék az iskolánkban folyó nevelő-oktató munkát, intézményünk sajátosságait, betekintést nyerhetnének mindennapjainkba.

Az iskolaválasztással kapcsolatos nehéz és felelősségteljes döntésben most is szeretnénk segítséget nyújtani.
Létrehoztunk egy e-mail címet - Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. -,  melyre várjuk a kérdéseiket a leendő első osztályokkal kapcsolatban.

RAJZPÁLYÁZAT OVISOKNAK

A 2022/23-as tanévben tervezett beiskolázási programok:

2022. november 24. (csütörtök) 16:30-18:00 óráig Ovisuli

2023. január 26. (csütörtök) 17-18 óráig Ovisuli

2023. március 23. (csütörtök) 17-18 óráig Ovisuli

A beiskolázással kapcsolatosan honlapunkat folyamatosan frissítjük.

Kérjük, kísérjék figyelemmel.

Módosítás dátuma: 2023. február 27. hétfő, 15:00