Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti forduló 2021

A Bolyai matematikacsapatverseny területi fordulóját 2021. október 15-én tartották. Iskolánk 4 csapata került be a díjazottak közé.

3. évfolyamon 3. helyezést ért el a Villámok csapata (Adamecz Zoltán (3. a), Balotai Márton (3. a), Szűcs Balázs (3. a), Tálos Eszter (3.a))
4. évfolyamon 1. helyezett lett, és meghívást kapott az országos döntőre a Villám négyes csapat (Fekete Attila (4. a), Szövetes Milán (4. a), Szűcs Botond (4. a), Ungváry Botond (4.a))
7. évfolyamon 4. helyen végzett a Lila emberkék csapat (Molnár Lilla (7. a), Morvai Anna (7. a), Orosz Zsófia (7. a), Polt Regina (7. a))
8. évfolyamon 3. helyezést ért el a Reciprókák csapat (Bors Ádám (8. a), Frank Bálint (8. a), Várady Patrik (8. a), Vörös Zalán (8. a))
Veszprém megye tanári fődíjának nyertese Horváthné Berta Éva.
Gratulálunk! Sok sikert az országos döntőn!
Eredmények:

3. évfolyamon:
3. helyezés Villámok csapat, tagjai: Adamecz Zoltán (3. a), Balotai Márton (3. a), Szűcs Balázs (3. a), Tálos Eszter (3.a)
15. helyezés Póker csapat, tagjai: Király Benedek (3. a), Koleszár Olivér (3. a), Markovics Gáspár (3. a), Pálinkás Balázs (3.a)

4. évfolyamon:
1. helyezés Villám négyes csapat, tagjai: Fekete Attila (4. a), Szövetes Milán (4. a), Szűcs Botond (4. a), Ungváry Botond (4.a) DÖNTŐS!
8. helyezés Győztes Négyes csapat, tagjai: Szenthe Ádám (4. a), Szücs Benedek (4. a), Szűts Ábel (4. a), Varga Dénes (4. a)
18. helyezés Arany Számok csapat, tagjai: Czövek Szófia (4. a), Khan-Szedő Nadia (4. a), Markovics Elizabet (4. a), Szücs Romi (4. a)
28. helyezés Király Hármas csapat, tagjai: Benda Sára (4. a), Erdélyi Luca (4. a), Miklós Hajnal (4. a)

5. évfolyamon:
7. helyezés MEGAAGYAK csapat, tagjai Baltz Nóra ( 5. b), Czvetkó Levente (5. b), Meilinger Vivien (5. b), Széplaki Zina (5. b)
9. helyezés Pontvadászok csapat, tagjai:
Engi Dániel (5. a), Mezriczky Aurél (5. a), Molnár Vanda (5. a) és Hunyady Zita (5. a)
21. helyezés PEHH csapat, tagjai: Pálinkás Petra (5. a), Lázár Emma (5. a), Gál Henrietta (5. a), Hivéghy Hanna (5. a)

6. évfolyamon:
8. helyezés Matematikusok csapat, tagjai: Ángyán Milán (6. a), Barabás Dániel (6. a), Lennert János (6. a), Sárvári Ignác (6. a)
11. helyezés
Ropifalók csapat, tagjai: Varga Dávid (6. a), Schultz Ármin (6. a), Szabó Péter (6. a) és Péter Boldizsár (6. a)