Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Versenyeredmények a 2021/22-es tanévben

E-mail Nyomtatás PDF

Versenyeredmények a 2021/22-es tanévben

 

MATEMATIKA

 

1.) Bolyai Csapatverseny (2021. október 15.)

Körzeti forduló:

3. évfolyamon:
3. helyezés Villámok csapat, tagjai: Adamecz Zoltán (3. a), Balotai Márton (3. a), Szűcs Balázs (3. a), Tálos Eszter (3.a)
15. helyezés Póker csapat, tagjai: Király Benedek (3. a), Koleszár Olivér (3. a), Markovics Gáspár (3. a), Pálinkás Balázs (3.a)

4. évfolyamon:
1. helyezés Villám négyes csapat, tagjai: Fekete Attila (4. a), Szövetes Milán (4. a), Szűcs Botond (4. a), Ungváry Botond (4.a) DÖNTŐS!
8. helyezés Győztes Négyes csapat, tagjai: Szenthe Ádám (4. a), Szücs Benedek (4. a), Szűts Ábel (4. a), Varga Dénes (4. a)
18. helyezés Arany Számok csapat, tagjai: Czövek Szófia (4. a), Khan-Szedő Nadia (4. a), Markovics Elizabet (4. a), Szücs Romi (4. a)
28. helyezés Király Hármas csapat, tagjai: Benda Sára (4. a), Erdélyi Luca (4. a), Miklós Hajnal (4. a)

5. évfolyamon:
7. helyezés MEGAAGYAK csapat, tagjai Baltz Nóra ( 5. b), Czvetkó Levente (5. b), Meilinger Vivien (5. b), Széplaki Zina (5. b)
9. helyezés Pontvadászok csapat, tagjai:
Engi Dániel (5. a), Mezriczky Aurél (5. a), Molnár Vanda (5. a) és Hunyady Zita (5. a)
21. helyezés PEHH csapat, tagjai: Pálinkás Petra (5. a), Lázár Emma (5. a), Gál Henrietta (5. a), Hivéghy Hanna (5. a)

6. évfolyamon:
8. helyezés Matematikusok csapat, tagjai: Ángyán Milán (6. a), Barabás Dániel (6. a), Lennert János (6. a), Sárvári Ignác (6. a)
11. helyezés
Ropifalók csapat, tagjai: Varga Dávid (6. a), Schultz Ármin (6. a), Szabó Péter (6. a) és Péter Boldizsár (6. a)
19. helyezés Csak csajok csapat, tagjai: Tán Lili (6. a), Szász Nóra (6. a), Szalay Júlia (6. a)

7. évfolyamon:
4. helyezés Lila emberkék csapat, tagjai: Molnár Vanda (7. a), Morvai Anna (7. a), Orosz Zsófia (7. a), Polt Regina (7. a)

8. évfolyamon:
3. helyezés Reciprókák csapat, tagjai: Bors Ádám (8. a), Frank Bálint (8. a), Várady Patrik (8. a), Vörös Zalán (8. a)

Felkészítők: Horváthné Berta Éva (3. a és 4. a), Borók Beatrix (5. b), Gyévai Iván (8. a), Somogyi Tímea (5. a, 5. b, 6. a, 7. a), Nagyné Czaun Marianna (5. a, 6. a, 7. a, 8. a)

 

SPORT

Atlétika

1.) Diákolimpia - Mezei futás

városi forduló:

1. helyezett egyéniben Meilinger Vivien (5. b)

1. helyezett a Kossuth iskola csapata, tagjai: Baltz Nóra (5. b), Meilinger Vivien (5. b), Széplaki Zina (5. b), Pálinkás Petra (5. a), Keszei Fanni (6. a), Nagy Petra (6. a)

megyei döntő:

3. helyezett egyéniben Meilinger Vivien (5. b) meghívást kapott az országos döntőre

3. helyezett a Kossuth iskola csapata, tagjai: Baltz Nóra (5. b), Meilinger Vivien (5. b), Széplaki Zina (5. b), Pálinkás Petra (5. a), Keszei Fanni (6. a), Nagy Petra (6. a)

 

Sumo

1.) Sumo verseny (2021. szeptember 4.)

U14-es korosztályban EB válogató versenyen az 50 kilósok között Jámbor Levente (7. b) vehette át az első helyezettnek járó aranyérmet.

2.) Sumo verseny (Szigetszentmiklós 2021. október 17.)

U12-es korosztályban:
1. helyezett Sulyok Csanád (6. b)
2. helyezett Tóth Krisztián (5. b)


 

EGYÉB

1.) 2021-es Állatok Világnapja vetélkedő (2021. október 8. Állatkert)

3-4. osztály:

5. helyezett Zümi csapat, tagjai: Mátrai Lia (4. b), Miklós Lilien (4. b), Muzsi Jázmin (4. b), Pilcsik Erika (4. b), Pintér Lara (4. b)

5-6. osztály:

5. helyezett Madagaszkár Pingvinjei csapat, tagjai: Gál Henrietta (5. a), Hunyady Zita (5. a), Mezriczky Aurél (5. a), Molnár Vanda (5. a)

7-8. osztály:

6. helyezett Takarmánynövénykék csapat, tagjai: Csiba Hanna (7. a), Deák Tekla (7. a), Debreczenyi Luca (7. a), Eszenyi Róza (7. a), Lőrincz Panna (7. a)

Módosítás dátuma: 2021. november 17. szerda, 15:47