Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

2023/2024. tanév eseményei

E-mail Nyomtatás PDF

2023. AUGUSZTUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
4. péntek 10:00 12:00 Tankönyvek szállítása Könyvtár
9. szerda 9:00 13:00 Ügyeleti nap
23. szerda 9:00 13:00 Ügyeleti nap
24. csütörtök 9:00 11:00 Alakuló értekezlet Bolyai terem
25. péntek 11:00 12:00 Balesetvédelmi és munkavédelmi oktatás Kossuth terem
28. hétfő 8:00 11:00 Javítóvizsga Herman terem
31. csütörtök 8:00 11:00 Tanévnyitó értekezlet Bolyai terem
31. csütörtök 17:00 18:00 Tanévnyitó ünnepély udvar

 

2023. SZEPTEMBER


dátum nap mettől meddig program helyszín
1. péntek

1. tanítási nap
1. péntek 16:00 18:00 Az 1. osztályosok szüleinek szülői értekezlet osztálytermek
6. szerda 17:00 18:00 SZM értekezlet Bolyai terem
7. csütörtök LEP - 5. a, 5. b, 4. a Laczkó Dezső Múzeum
11. hétfő 17:00 18:00 2-4. osztályosok szülői értekezlete osztálytermek
11. hétfő LEP - 3. b, 4. b, 3. a Laczkó Dezső Múzeum
12. kedd 17:00 18:00 5-8. osztályosok szülői értekezlet osztálytermek
12. kedd LEP - 6. a, 6. b Laczkó Dezső Múzeum
11-12. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi és menza befizetése gondnokság
13. szerda 15:00 17:00 Nevelési értekezlet Bolyai terem
15. péntek 1. osztályosok fényképezése Kossuth terem
19. kedd 7:50 8:00 Kossuth szobor koszorúzása iskola előtt
20. szerda 7:30 8:00 Kabóca kétkeréken iskola udvara
21. csütörtök 14:00 16:00 V-bike bemutató Barátság park
22. péntek 9:00 12:00 Autómentes Nap
25-28. hétfő-csütörtök

8. évfolyam - POM informatika terem
26. kedd Láthatatlan kiállítás megtekintése 6. a, 7. a, 2. b Kossuth utca
28. csütörtök 8:00 10:00 Próbamérés - 8. a
28. csütörtök 8:00 12:00 Várostörténeti vetélkedő
28. csütörtök Láthatatlan kiállítás megtekintése - 4. a
28. csütörtök Népmese napja
29. péntek

Magyar Diáksport Napja
29. péntek

Tanítás nélküli munkanap - Diáknap Sobri Jóska Kalandpark
29. péntek

Csomagolásmentes Világnap

2023. OKTÓBER


dátum nap mettől meddig program helyszín
2. hétfő Zene Világnapja
2. hétfő 10:00 12:00 Világ legnagyobb tanórája
2. hétfő 12:40 14:00 LEP - 7. évfolyam tornaterem
2-3. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése gondnokság
4. szerda

Állatok világnapja
4. szerda

Fogászati szűrővizsgálat

orvosi rendelő
6. péntek 8:00 8:20 Ünnepi megemlékezés - iskolarádión keresztül
6. péntek 8:00 12:00 Laborgyakorlat - 8. a osztály Vetési labor
7. szombat 9:00 12:00 Társadalmi munka a szülőkkel
10. kedd 9:00 11:00 Pályaválasztási és szakmabemutatónap ActiCity
13. péntek 14:30 15:30 Bolyai matematika csapatverseny
16-17. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése gondnokság
20. péntek 9:00 9:45 Ünnepi megemlékezés
23. hétfő Október 23. nemzeti ünnep munkaszüneti nap
26. csütörtök
Halloween buli
30-31. hétfő-kedd Őszi szünet Vigyor

2023. NOVEMBER


dátum nap mettől meddig program helyszín
1. szerda Mindenszentek - munkaszüneti nap
2-3. csütörtök-péntek Őszi szünet Vigyor
6-7. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése gondnokság
7. kedd Sudoku - megyei bajnokság
9. csütörtök LEP - 2. évfolyam Kabóca Bábszínház
10. péntek Márton nap
10. péntek 14:30 15:30 Bolyai anyanyelvi csapatverseny
13. hétfő Magyar Nyelv Napja
13. hétfő 17:00 18:00 Fogadóóra
17. péntek 9:00 12:00 Laborgyakorlatok - 8. b osztály Vetési labor
17. péntek 14:30 15:30 Bolyai matematika csapatverseny országos döntő- írásbeli Deák iskola
18. szombat 9:00 11:00 Ovisuli
20-21. hétfő-kedd 7:0-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése gondnokság
20. hétfő 14:00 15:30 Zrínyi matematikaverseny - 1. forduló
24. péntek 14:30 15:30 Bolyai anyanyelvi csapatverseny országos döntő - írásbeli
28. kedd 14:00 16:00 Varga Tamás matematikaverseny - 1. forduló
30. csütörtök 8. osztályosok felvételi vizsgára való jelentkezése

2023. DECEMBER


dátum nap mettől meddig program helyszín
1. péntek NyelvÉSZ - iskolai forduló
4-5. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza és napközi befizetése gondnokság
4. hétfő 14:00 15:30 Megyei Matematikaverseny -1. forduló
6. szerda Mikulás-járás
6. szerda 5. osztályosok műsora sz 1. osztályosoknak
6. szerda 14:00 16:00 Nemes Tihamér Országos Alkalmazói Verseny - iskolai forduló
8. péntek

DIFER mérés vége
8. péntek 14:30 16:30 Kecske Kupa - 1. forduló
18-19. hétfő-kedd

Karácsonyi vásár
20. szerda Karácsonyi ünnepély
21. csütörtök Tanításnélküli munkanap
22-31. péntek-vasárnap Téli szünet Vigyor

2024. JANUÁR


dátum nap mettől meddig program helyszín
1-7. hétfő-vasárnap Téli szünet Vigyor
8-9. hétfő-kedd 7:0-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése gondnokság
9.

kedd

NETFIT mérés kezdete
12. péntek 14:30 15:30 Bolyai természettudományos csapatverseny

18. csütörtök Ovisuli
19. péntek I. félév vége
19. péntek Osztályozó értekezlet
20. szombat 10:00 12:00 Központi írásbeli felvételi vizsga
22-23. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése gondnokság
22. hétfő II. félév kezdete
22. hétfő Magyar Kultúra Napja
22. hétfő Síelés  - 1. a Eplény
23. kedd 14:00 16:00 Varga Tamás matematikaverseny - 2. forduló Herman terem
24. szerda Lotz János helyesírási és szövegértési verseny - 2. forduló könyvtár
24. szerda 14:00 16:00 Országos Grafikus Programozási Verseny - iskolai forduló Kalmár terem
24. szerda 14:00 16:00 Malmok a Séden Jedlik terem
25. csütörtök 15:00 17:00 Félévi értekezlet
25. csütörtök 17:00 18:00 SZM értekezlet
26. péntek Félévi értesítők kiosztása
26. péntek NyelvÉSZ - vármegyei forduló
27. szombat Nemes Tihamér Országos Alkalmazói Verseny - területi forduló
29. hétfő 17:00 18:00 Szülői értekezlet - alsó tagozat osztálytermek
30. kedd 14:00 16:00 Pótló központi írásbeli felvételi vizsga
30. kedd 17:00 18:00 Szülői értekezlet - felső tagozat osztálytermek

2024. FEBRUÁR


dátum nap mettől meddig program helyszín
1. csütörtök Medve nap (alsó tagozat)
2. péntek Vizes élőhelyek világnapja
2. péntek 14:00 16:00 Farsang - alsó tagozat
5-6. héttfő-kedd 7:00-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése gondnokság
5. hétfő 14:00 16:00 Megyei  Matematikaverseny - 2. forduló
6. kedd 14:00 16:00 Öveges Fizikaverseny - iskolai forduló Eötvös terem
8. csütörtök 8:00 10:00 Bemutató órák - óvónéniknek
9. péntek Tájékoztató az írásbeli felvételi eredményekről
9. péntek Farsang - felső tagozat
9. péntek Bolyai természettudományos csapatverseny - országos döntő írásbeli
12. péntek 15:00 18:00 Színházlátogatás - felső tagozat Petőfi Színház
16. péntek 14:00 15:30 Zrínyi matematikaverseny 2. forduló
18-23. Sítábor Olaszország
18-19. hétfő-kedd 7:00-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése gondnokság
20. kedd Kézilabda diákolimpia - városi döntő
21. szerda Továbbtanulási lapok leadásának határideje
23. péntek Tanításnélküli munkanap
27. kedd Bábszínházlátogatás - alsó tagozat Pegazus Bábszínház
27. kedd Kézilabda diákolimpia - városi döntő

2024. MÁRCIUS


dátum nap mettől meddig program helyszín
1. péntek Vadvilág Napja
1. péntek 8:00 12:00 Laborgyakorlatok - 7. a Vetési labor
4-5. hétfő-kedd 7:00-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése gondnokság
4. hétfő Szóbeli felvételik kezdete
4-8. hétfő-péntek Pénz7
4-6. hétfő-szerda Kompetenciamérés - 7. évfolyam
5. kedd 13:00 14:00 London Bridge angolverseny - 5., 6. évfolyam
5. kedd 14:00 17:00 Varga Tamás matematikaverseny - 3. forduló
6. szerda Bábszínházlátogatás - alsó tagozat Kabóca Bábszínház
6. szerda 15:00 16:00 Zrínyi Ilona matematikaverseny vármegyei forduló eredményhirdetése tornaterem
7. csütörtök 17:00 18:00 Ovisuli
7. csütörtök 16:30 Tájékoztatás a hit- és erkölcstan oktatásról
8. péntek Országos Grafikus Programozási Verseny - területi forduló
9. szombat Bolyai természettudományos csapatverseny - országos döntő
11. hétfő 8:00 11:00 Tudatos közlekedés - 7. b osztály
11. hétfő 9:00 10:00 Kalandozások a hangszerek birodalmában - 2. évfolyam Zeneiskola
11. hétfő 15:00 16:00 Színházlátogatás - 7., 8. évfolyam Petőfi Színház
11. hétfő 14:00 16:00 Simonyi helyesírási verseny - 5., 6. évfolyam
12. kedd 11:00 Látogatás a Digitális Tudásközpontba - 7. a
12. kedd 14:00 16:00 Simonyi helyesírási verseny - 7., 8. évfolyam
12. kedd 15:00 16:00 Színházlátogatás - alsó tagozat Petőfi Színház
12. kedd 14:00 16:00 Öveges fizikaverseny - vármegyei forduló Eötvös terem
12. kedd 15:00 16:00 Megyei matematikaverseny vármegyei forduló eredményhirdetése Kossuth terem
13. szerda 14:00 16:00 Malmok a Séden
13. szerda Diákolimpia - mezei futás - városi forduló
14. csütörtök 12:00 14:00 Március 15. / Ünnepi műsor
14. csütörtök 11:00 12:00 Koszorúzás iskola előtt
15. péntek Március 15. nemzeti ünnep - munkaszüneti nap
18-19. hétfő-kedd 7:00-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése gondnokság
18. hétfő 14:00 15:00 Bem matematikaverseny
20. szerda Szóbeli felvételik vége
20. szerda 13:00 14:00 Pályaorientációs előadás 7. a
21. csütörtök 10:00 11:30 Kenguru matematikaverseny könyvtár
21. csütörtök Diákolimpia - Labdarúgás IV. korcsoport
22. péntek Víz világnapja
22. péntek 8:00 12:00 Laborgyakorlatok - 7. b osztály Vetési labor
22. péntek 15:00 16:30 Kecske Kupa matematikaverseny - 2. forduló felső termek
22. péntek Kalmár László matematikaverseny
22. péntek Teleki Pál földrajzverseny
23. szombat Nemes Tihamér Országos Alkalmazói Verseny - országos forduló
25. hétfő Bartók Béla születésnapja - népdaléneklési verseny
25-26. hétfő-kedd Tavaszi vásár Kossuth terem
25-27. hétfő-szerda Kompetenciamérés - 6. évfolyam
27. szerda 13:00 14:00 Pályaorientációs előadás 7. b
28-31. csütörtök-vasárnap

Tavaszi szünet Vigyor

2024. ÁPRILIS


dátum nap mettől meddig program helyszín
1-7. hétfő-vasárnap

Tavaszi szünet Vigyor
8-9. hétfő-kedd 7:00-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése gondnokság
8-12. hétfő-péntek Digitális témahét
8-10. hétfő-szerda Tanulói adatlapok módosítása
11. csütörtök Költészet Napja
12-14. péntek-vasárnap Zrínyi matematikaverseny - országos döntő
13. szombat Országos Grafikus Programozási Verseny - országos forduló
15. hétfő 17:00 18:00 Fogadóóra
17. szerda Malmok a Séden
18. csütörtök Ruhazsák
18-19. csütörtök-péntek 8:00 19:00 1. osztályosok beiratkozása
22-23. hétfő-kedd 7:00-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése gondnokság
22. hétfő Föld Napja
22-26. hétfő-péntek Fenntarthatósági témahét
26-27. péntek-szombat Szabó Szabolcs Vándorkupa
27. szombat NyelvÉSZ - országos döntő Szeged
29. hétfő Tánc Világnapja
29-30. hétfő-kedd Kompetenciamérés - 8. évfolyam
29. hétfő 17:00 18:00 Szülői értekezlet - alsó tagozat osztálytermek
30. kedd 17:00 18:00 Szülői értekezlet - felső tagozat osztálytermek

2024. MÁJUS


dátum nap mettől meddig program helyszín
1. szerda
Munkaszüneti nap - Május 1.
2. csütörtök Kompetenciamérés - 8. évfolyam
3. péntek 8. osztályosok értesítése a felvételi eredményekről
6-7. hétfő-kedd 7:00-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése gondnokság
10. péntek Madarak és Fák Napja
10. péntek 17:00 NETFIT mérés vége
16-17. csütörtök-péntek Kompetenciamérés - 5. évfolyam
16. csütörtök Pünkösdi királyválasztás udvar
20. hétfő Munkszüneti nap - Pünkösd hétfő
21-22. kedd-szerda 7:00-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése gondnokság
21. kedd 8. osztályosok év végi vizsgája - írásbeli
22-23. szerda-csütörtök 8. osztályosok év végi vizsgája - szóbeli
24-25. péntek-szombat Kalmár matematikaverseny - országos döntő
25. szombat Kecske Kupa - döntő Kecskemét
27. hétfő Kompetenciamérés - 4. évfolyam

2024. JÚNIUS


dátum nap mettől meddig program helyszín
3-4. hétfő-kedd 7:00-10:00 14:00-16:30 Menza és napközi befizetése gondnokság
4. kedd 8:00 8:20 Az összetartozás napja - ünnepi megemlékezés
7. péntek Óceánok Világnapja
20. csütörtök

Tanításnélküli munkanap - pályaorientációs nap
21. péntek 12:00 8. évfolyam búcsúműsora
21. péntek Utolsó tanítási nap
22. szombat 9:00 10:00 Tanévzáró ünnepély, ballagás udvar vagy tornaterem
26. szerda Tanévzáró értekezlet
26-28. szerda-péntek Beiratkozás a középiskolákba
Módosítás dátuma: 2024. március 04. hétfő, 12:19  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 7319
Tartalom : 2059
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 6822269