Farsang 2021

Az idei tanévben rendhagyó módon farsangoltunk iskolánkban. 2021. február 24-én minden osztály a saját termében maradva jókedvűen űzte el a telet.
Felső tagozatos diákjaink a DÖK előzetesen kiadott feladataival készültek erre a napra. Osztályonként ugyanolyan csokoládénak, édességnek öltöztek be, majd az 5. és 6. órában a diákönkormányzat által összeállított tréfás feladatokat oldották meg.
Délután az alsó
tagozatosok farsangjára került sor. Kisdiákjaink szebbnél szebb jelmezekbe öltözve játszottak, táncoltak a tanítók felügyelete mellett az osztálytermekben.
Bízunk benn, hogy a következő tanévben a korábbi évek hagyományainak megfelelően újra együtt farsangolhatnak az osztályok.
Köszönjük nevelők munkáját és a szülők együttműködését a program sikeres megvalósulásához.
A rendhagyó farsangon készült fényképek itt tekinthetők meg.

Módosítás dátuma: 2021. február 24. szerda, 19:23