Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Rátz László Vándorgyűlés

E-mail Nyomtatás PDF
Image2009. július 7-10-ig Veszprémben rendezik a matematikatanárok legjelentősebb éves továbbképzését, a Rátz László Vándorgyűlést. A budapesti és veszprémi Bolyai Társulat a Pannon Egyetem Matematika Tanszékével közösen szervezi ezt a programot. Március 20-ig lehet jelentkezni a letölthető jelentkezési lap segítségével. Részleteket itt olvashat. A vándorgyűléshez egy másik továbbképzés is csatlakozik, amelyről a tájékoztatást itt találja.
Módosítás dátuma: 2009. március 14. szombat, 21:47  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 7323
Tartalom : 2106
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 7056566