Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Iskolánk dolgozói

E-mail Nyomtatás PDF

Kedves Szülők!

A fogadóórákra legyenek szívesek előre bejelentkezni (legalább 1 nappal), mert akkor kolléga biztos tudja Önöket fogadni (pl. nem helyettesít). Ez a bejelentkezési kérés az iskolavezetés fogadóórájára is vonatkozik. Tudunk szólni, ha pl. értekezletre kell mennünk. Köszönjük!

 

Iskolavezetés:

Szakjai és amit tanít

Heti
fogadóóra
2022/23.
I. félév

Intézményvezető:
Nagyné Czaun Marianna
matematika-informatika-technika
hétfő 3. óra
Intézményvezető-helyettes:
Zsámár Gyöngyi
biológia - rajz

kedd 3. óra

Intézményvezető-helyettes:
Horváth Istvánné
tanító hétfő 1. óra


Pedagógusok:

Barthné Gál Márta tanító, napközis nevelő (4. b) csütörtök 7. óra
Bedics Anita tanító (of. 3. b) hétfő 4. óra
Bonyai Csaba
tanító, napközis nevelő (3. b)
kedd 6. óra
Csatlós Melinda tanító (GYED) -
Gaálné Szax Éva történelem-ének-etika (of. 8. a)
szerda 4. óra
Gyévai Iván matematika-testnevelés (of. 5. b) szerda 3. óra
Horváthné Berta Éva tanító, rajz (of. 1. a) péntek 3. óra
Juhász-Baranyai Zsuzsanna tanító (of. 4. b) szerda 4. óra
Dr. Király Miklósné Borók Beatrix tanító, napközis nevelő (3. a) hétfő 10. óra
Kissné Majláth Judit tanító (GYES) -
Kovácsné Miskey Tünde tanító, napközis nevelő (1. a) hétfő 5. óra
Kőrös Andrea tanító-fejlesztő ped., naközis nevelő (1. b) péntek 5. óra
Mártáné Simon Emese magyar-német - könyvtáros
-
Marton Emőke Éva tanító, napközis nevelő (2. a) kedd 5. óra
Mészöly János kémia-fizika
hétfő 2. óra
Molnár László Endre földrajz-történelem-technika kedd 0. óra
Nagy Patrik testnevelés (of. 7. b) kedd 1. óra
Neheli Katalin tanító (of. 2. b) csütörtök 1. óra
Papp Flóra Szabina földrajz-történelem- etika (of. 7. a) csütörtök 3. óra
Petykó Brigitta tanító, napközis nevelő (4. a) hétfő 1. óra
Polinszky-Sződi Kinga tanító (GYED) -
Port Márta tanító (of. 4. a)
péntek 3. óra
Posta Zsófia rajz szerda 7. óra
Rókusné Horváth Nóra angol kedd 2. óra
Somogyi Tímea matematika-számítástechnika-informatika hétfő 5. óra
Surányi Gabriella tanító
csütörtök 3. óra
Stáhl Ibolya tanító, napközis nevelő (2. b) csütörtök 6. óra
Szalai Szilvia tanító (of. 2. a) hétfő 5. óra
Szedlákné Mészáros Emőke tanító (of. 1. b) csütörtök 5. óra
Szijj Gábor testnevelés-biológia (of. 6. b) kedd 5. óra
Szikra Ágnes magyar kedd 3. óra
Szöllősi Judit magyar-történelem (of. 6. a) péntek 3. óra
Vajainé Baranyai Beatrix tanító (of. 3. a)
kedd 0. óra
Varga Balázsné Hauzer Hajnalka angol-etika (of. 8. b) hétfő 3. óra
Vigh-Krupla Orsolya német (of. 5. a) kedd 3. óra
Dr. Hőriszt Katalin iskolaorvos péntek 8-11-ig (orvosi szoba)
Licsárné Hegyi Erika védőnő kedd 12-14-ig (orvosi szoba)

Technikai dolgozók:


Horváth-Leszpuch Emőke iskolatitkár
Dr. Czifráné Fogarasi Rita pedagógiai asszisztens
Meggyesi Csilla gazdasági ügyintéző
Tamaskó Gábor rendszergazda
Dodogné Eisenbart Mónika takarító
Heinbach Lászlóné takarító
Gyarmati Mária takarító

Kálmán Krisztina

takarító
Baliga Antalné takarító
Nagy Tiborné (Gyöngyi) gazdasági ügyintéző (ISZSZ)
Horváth János karbantartó, udvaros
Biermann Béla portás
Marton Zsolt portás



ISZSZ: Intézményi Szolgáltató Szervezet alkalmazottja

Nyugdíjba vonult kollégák:

Hajdu Lászlóné (tanár) 2005-ben.
Bándi Lászlóné (igazgató) 2006-ban. (Elhunyt 2012. április 18-án.)
Kaszapné Asbóth Judit 2006-ban.
Törjék Lídia (tanító) 2007-ben.
Borisz Gyuláné (takarító) 2008-ban.
Tobak Miklós (karbantartó) 2009-ben.
Kiss Jánosné (Bori néni) (tanító) 2009-ben.
Sólyom Istvánné (Jutka néni) (igh.) 2011-ben.
Simacsekné Kovács Karolin (Karola néni) (tanár) 2011-ben.
Jenei Aranka (portás) 2012-ben.
Szabó Istvánné (gazdasági ügyintéző) 2012-ben.
Nagy Ferenc Gáborné (takarító) (Ági néni) 2014-ben.
Marton Jenőné (Ida néni) pedagógiai asszisztens 2015-ben.
Boda Margit (tanár) 2017-ben.
Fazekasné Sukerek Éva (tanító) 2017-ben.
Majorné Czifrik Lívia (tanító) 2017-ben.
Mihályfiné Nochta Mária (tanító) 2017-ben.
Dr. Vastagné Szemán Márta (tanító) 2017-ben.
Battyányiné Nagy Lívia (tanár) 2019-ben.
Felföldi Lajos Zoltánné (Ili néni)(tanító) 2019-ben.
Győriné Rapp Erzsébet (tanár) 2019-ben.
Nagyné Dömös Erika (intézményvezető-helyettes, tanár) 2019-ben.
Bélafi Károly Antalné (iskolatitkár) 2022-ben.


Módosítás dátuma: 2022. szeptember 09. péntek, 11:42