Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Varga matematikaverseny megyei

E-mail Nyomtatás PDF
ImageA Varga Tamás matematikaverseny megyei fordulóját 2009. január 13-án rendeztük iskolánkban. A versenydolgozatokat január 20-ig kijavítjuk, az eredmények 21-én felkerülnek ide a honlapra. A kijavított dolgozatokat megtekinthetik a szülők, diákok és tanárok január 22-én 11-13 óra és 14-16 óra között, január 23-án pedig 10-14 óra között az igazgatói irodában.
A betekintés és véleményezés után továbbítjuk ezeket az országos szervezőknek.
Ha valaki nem tud eljönni, de nagyon szeretné megnézni a javított dolgozatát, kérem írjon egy e-mailt az iskola címére ( Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. ) és nagyon indokolt esetben elektronikusan elküldöm a megoldásait.Smile
Módosítás dátuma: 2010. február 24. szerda, 19:19