Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Varga Tamás matematikaverseny

E-mail Nyomtatás PDF

matematikaversenyA Varga Tamás matematikaverseny megyei fordulóját 2009. január 13-án 14-16 óra között rendezzük iskolánkban. A megyei fordulóra az I. kategóriában a legalább 27 pontot, a II. kategóriában a legalább 32 pontot elérők kaptak meghívást. A terembeosztásban szereplő számok a versenyeken megszokottak (1/15 azt jelenti, hogy az 1. terem 15. szék).  Számológép használható. A tanulók 13.45-ig foglalják el a helyüket a szükséges adminisztráció miatt!

A bejutott versenyzők a következők:

7. évfolyam I. kategória

Ssz. Név Iskola Terembeosztás
1. Battyányi Előd Rózsa úti Általános Iskola Veszprém 1/11
2. Boross Tünde Hriszto Botev Általános Iskola Veszprém 1/12
3. Dima Péter Deák Ferenc Általános Iskola Veszprém 1/13
4. Erdősi Tábita Weöres Sándor Általános Iskola Pápa 1/14
5. Farsang Mónika Báthory István Általános Iskola Veszprém 1/15
6. Gulyás Kinga Munkácsy Mihály Általános Iskola Pápa 1/31
7. Horváth Katalin Bródy Imre Gimnázium és Szakk. Ajka 1/32
8. Kertész Réka Munkácsy Mihály Általános Iskola Pápa 1/33
9. Kis Gábor Vencel Kazinczy Ferenc Általános Iskola Tapolca 1/34
10. Kizmus Kornél Ramasetter Vince Általános Iskola Sümeg 1/35
11. Koncz Gergő Türr István Gimnázium és Kollégium Pápa 1/51
12. Lepsényi Krisztina Fekete István Általános Iskola Gógánfa-Ukk 1/52
13. Málik Richárd Várkerti Általános Iskola és Szakisk. Várpalota 1/53
14. Mayer Tamás Bárdos Lajos Általános Iskola Tapolca 1/54
15. Miklós Nikolett Bárdos Lajos Általános Iskola Tapolca 1/55
16. Muraközy Valéria Báthory István Általános Iskola Veszprém 2/11
17. Nagy Krisztina Bárdos Lajos Általános Iskola Tapolca 2/12
18. Nagy Noémi Bárdos Lajos Általános Iskola Tapolca 2/13
19. Németh Martin Pápai Református Gimnázium Kollégiuma Pápa 2/14
20. Németh Péter Általános Iskola Csabrendek 2/15
21. Pászti Hanna Fekete István-Vörösmarty Mihály Ált.Isk. Ajka 2/31
22. Pető Dorina Bárdos Lajos Általános Iskola Tapolca 2/32
23. Ságvári Dalma Bárdos Lajos Általános Iskola Tapolca 2/33
24. Simon Kira Fekete István-Vörösmarty Mihály Ált.Isk. Ajka 2/34
25. Simon Péter Pápai Református Gimnázium Kollégiuma Pápa 2/35
26. Szabó Alexandra Bárdos Lajos Általános Iskola Tapolca 2/51
27. Szabó László Tatay Sándor Általános Iskola Badacsonytomaj 2/52
28. Szabó Marina Bem József Általános Iskola Balatonfüred 2/53
29. Székely Ádám Általános Iskola Révfülöp 2/54
30. Székely Zsófia Türr István Gimnázium és Kollégium Pápa 2/55
31. Szente Fanni Dózsa György Általános Iskola Veszprém 3/11
32. Tajti Virág Vártkerti Általános Iskola és Szakisk. Várpalota 3/12
33. Tompa Júlia Ramasetter Vince Általános Iskola Sümeg 3/13
34. Toppantó Bertalan Pápai Református Gimnázium Kollégiuma Pápa 3/14
35. Tóth Katalin Radnóti Miklós Általános Iskola Balatonfüred 3/15
36. Vagner Jázon Bárdos Lajos Általános Iskola Tapolca 3/31
37. Zoboki Csanád Kazinczy Ferenc Általános Iskola Tapolca 3/32

7. évfolyam II. kategória

1. Csomai Tamás Deák Ferenc Általános Iskola Veszprém 1/21
2. Horváth Rudolf Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém 1/22
3. Horváth Zsófia Deák Ferenc Általános Iskola Veszprém 1/23
4. Juhász Zoltán Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém 1/24
5. Kerekes Attila Györgyi Dénes Általános Iskola Balatonalmádi 1/25
6. Kiss Richárd Deák Ferenc Általános Iskola Veszprém 1/41
7. Klimkó Emese Györgyi Dénes Általános Iskola Balatonalmádi 1/42
8. Müller Enikő Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém 1/43
9. Papp Zsófia Herendi Általános Iskola és Zeneiskola Herend 1/44
10. Stéger Zsolt Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém 1/45
11. Széplaki Máté Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém 1/61
12. Tóth Marianna Györgyi Dénes Általános Iskola Balatonalmádi 1/62
 

8. évfolyam I. kategória

Ssz. Név Iskola Terembeosztás
1. Bakonyi Réka Radnóti Miklós Általános Iskola Balatonfüred 1/63
2. Benyó Gábor Radnóti Miklós Általános Iskola Balatonfüred 1/64
3. Bodó Barna Fekete István-Vörösmarty Mihály Ált.Isk. Ajka 1/65
4. Bozzai András Vörösberényi Általános Iskola Balatonalmádi 2/21
5. Böröczky Dezső Pápai Református Gimnázium Kollégiuma Pápa 2/22
6. Déri Tamás Dózsa György Általános Iskola Veszprém 2/23
7. Dezső Klaundia Bárdos Lajos Általános Iskola Tapolca 2/24
8. Erdős Szilvia Munkácsy Mihály Általános Iskola Pápa 2/25
9. Farkas Klára Tatay Sándor Közös Fenntartású Ált. Isk. Badacsonytomaj 2/41
10. Haász Zsombor Radnóti Miklós Általános Iskola Balatonfüred 2/42
11. Hardi Szabolcs Kazinczy Ferenc Általános Iskola Tapolca 2/43
12. Horák Tamara Hriszto Botev Általános Iskola Veszprém 2/44
13. Jagadits András Fekete István-Vörösmarty Mihály Ált.Isk. Ajka 2/45
14. Kocsi Petra Bán Aladár Általános Iskola Várpalota 2/61
15. Lőrincz Dávid Bem József Általános Iskola Balatonfüred 2/62
16. Marton Dániel Kazinczy Ferenc Általános Iskola Tapolca 2/63
17. Marton Zsanett Fekete István Általános Iskola Gógánfa-Ukk 2/64
18. Mózer Viktória Fekete István-Vörösmarty Mihály Ált.Isk. Ajka 2/65
19. Németh Péter Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém 3/21
20. Novák Csanád Kazinczy Ferenc Általános Iskola Tapolca 3/22
21. Pávits Sára Várkerti Általános Iskola és Szakisk. Várpalota 3/23
22. Péntek Mátyás Árpád Fejedelem Általános Iskola Litér 3/24
23. Pulai Zsófia Rózsa úti Általános Iskola Veszprém 3/25
24. Rénes Norbert Fekete István-Vörösmarty Mihály Ált.Isk. Ajka 3/41
25. Rostás Farkas Bertalan Munkácsy Mihály Általános Iskola Pápa 3/42
26. Scheller Judit Bárdos Lajos Általános Iskola Tapolca 3/43
27. Slemmer Ákos Báthory István Általános Iskola Veszprém 3/44
28. Szabó Csaba Bárdos Lajos Általános Iskola Tapolca 3/45
29. Szabó Tünde Radnóti Miklós Általános Iskola Balatonfüred 3/61
30. Székely Mátyás Általános Iskola Révfülöp 3/62
31. Szénási András Vörösberényi Általános Iskola Balatonalmádi 3/63
32. Torkos Erzsébet Báthory István Általános Iskola Veszprém 3/64
33. Tóth Zsuzsa Dózsa György Általános Iskola Veszprém 3/65

8. évfolyam II. kategória

Ssz. Név Iskola Terembeosztás
1. Makai Zsolt Deák Ferenc Általános Iskola Veszprém 1/16
2. Maurer Nikolett Herendi Általános Iskola és Zeneiskola Herend 1/36
3. Molnár Tamás Deák Ferenc Általános Iskola Veszprém 2/16
4. Mühlbauer Tamás Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém 2/36
5. Varga Bence Deák Ferenc Általános Iskola Veszprém 3/16
6. Aradi Vanessza Deák Ferenc Általános Iskola Veszprém 3/33
7. Bathó Péter Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém 3/34
8. Borsos Eszter Deák Ferenc Általános Iskola Veszprém 3/35
9. Zsilák Borbála Kossuth Lajos Általános Iskola Veszprém 3/36
10. Czank Ádám Deák Ferenc Általános Iskola Veszprém 3/51
11. Dobos Rita Herendi Általános Iskola és Zeneiskola Herend 3/52
12. Gömöri Ágnes Vivien Deák Ferenc Általános Iskola Veszprém 3/53
13. Hessz Soma Deák Ferenc Általános Iskola Veszprém 3/54
14. Lakner Timea Deák Ferenc Általános Iskola Veszprém 3/55

Módosítás dátuma: 2009. január 06. kedd, 21:35  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 7323
Tartalom : 2106
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 7058347