Sikerek magyar nyelvből

Iskolánk diákjai az elmúlt hónapokban több tantárgyi versenyen is részt vettek magyar nyelv- és irodalomból.
Az Arany János magyarverseny országos döntőjén képviselheti iskolánkat:
4. évfolyamon: Csomai Zsófia Rozi (4. a), Varga Villő (4. a) felkészítő: Szedlákné Mészáros Emőke
5. évfolyamon:
Bálint Balázs (5. a) felkészítő: Nagyné Dömös Erika
6. évfolyamon:
Czövek Benedek (6. a), Kiss Levente (6. a), Morvai Levente (6. a) felkészítő: Boda Margit
7. évfolyamon: B.Kiss László (7. a), Pósfai Márton (7. a), Tislér Levente (7. a) felkészítők: Boda Margit, Nagyné Dömös Erika

A Lotz János szövegértési és helyesírási verseny országos döntőjén vehetnek részt:
4. évfolyamon: Király Mártom Bonifác (4. a) felkészítő: Szedlákné Mészáros Emőke
7. évfolyamon: B.Kiss László (7. a), Fröhlich Boldozsár (7. a), Pósfai Márton (7. a), Tislér Levente (7. a) felkészítők: Boda Margit, Nagyné Dömös Erika
8. évfolyamon: Leszkovszki Nóra (8. a), Nagy Patrícia (8. a) felkészítő: Boda Margit, Szikra Ágnes
A Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny megyei fordulójába jutottak:
5. évfolyamon: Friss Enikő (5. a), Kiss Botond (5. a), Szaksz Réka (5. a), Rédling Tamás (5. a), Rasztovits Dóra (5. a)
6. évfolyamon: Badics Eszter (6. a), Dominyák Virág (6. a), Kiss Levente (6. a), Morvai Levente (6. a), Pituk Mátyás (6. a), Szaksz Anna (6. a)
7. évfolyamon: B. Kiss László (7. a), Czövek Gréta (7. a), Kiss Csongor (7. a), Pósfai Márton (7. a), Tislér Levente (7. a)
8. évfolyamon: Balázs Petra (8. a), Engi Viktória (8. a), Gelencsér András (8. a), Kiszin Panna (8. a), Kővágó Zsófia (8. a), Leszkovszki Nóra (8. a), Nagy Patrícia (8. a)
Felkészítők: Boda Margit, Szikra Ágnes, Nagyné Dömös Erika

GRATULÁLUNK! További sikeres versenyzést kívánunk!

Módosítás dátuma: 2017. február 27. hétfő, 19:25