Szép sikerek az Európai Mobilitás Hét alkalmából meghirdetett rajzpályázaton

Az Európai Mobilitási Hét programjához kapcsolódva "Tudatos közlekedés a kisiskolások szemével" címmel rajpályázatot hirdettek alsó tagozatos tanulóknak. Iskolánk diákjai a következő szép helyezéseket érték el.:

1-2.  osztályosok között: Keszei Blanka (2. a) 1. helyezettSulyok Csanád (1. b) 2. helyezett, Majoros Máté (1. b) 3. helyezett. Felkészítők: Horváthné Berta Éva (2. a), Szedlákné Mészáros Emőke (1. b).

3-4. osztályosok között: Mészáros Laura (4. b) 1. helyezettTislér Szabolcs Krisztián (4. a) 2. helyezett. Felkészítők: Erdélyiné Polgárics Tünde (4. b), Majorné Czifrik Lívia (4. a).

Gratulálunk!

A Vehir tudosítása az eredményhirdetésről itt olvashtó, a Veszprém Televízió tudosítása pedig itt látható.

Módosítás dátuma: 2016. szeptember 19. hétfő, 17:11