Bolyai matematikai csapatverseny

Image2008. november 6-án 15 órakor tartják a Bolyai matematikai csapatverseny megyei eredményhirdetését a Deák iskolában. Az induló 24 csapatunk közül (3-8. évfolyam) 8 csapat bekerült a legjobb 6 közé.Cool
Ők a következők:

3. évfolyamon:
"Kisokosok" csapat. Tagjai: Heller Sára, Nagy Viktória, Haas Dorottya, Kurbucz Márk.
"Számolászok" csapat: Kerekes András, Varga Márk, Zajácz Miklós, Kovács Andor.
4. évfolyamon: "Észlények" csapat: Stark Adrienn, Vida Péter, Palotás Réka, Hajdara Tamás.
5. évfolyamon: "Okostojások" csapat: Berki-Müller Ákos, Fülöp Barnabás, Nagy Kartal, Tóth Bálint.
6. évfolyamon: "Törtek fejtörői" csapat:Oláh Bálint, Nagy Luca, Samu Róbert, Kelemen Márton.
7. évfolyamon:
"Lapkasajtok" csapat: Kerekes Gergő, Müller Enikő, Petrovai Noémi, Széplaki Máté.
"Túrósgombóc" csapat: Balogh Bálint, Kuti Krisztián, Leitold Márton, Stéger Zsolt.
8. évfolyamon: "Normál Alakok" csapat: Zsilák Borbála, Akopján Dávid, Tóth Dávid, Tarrósi Bálint.

A többi csapat helyezése a http://www.bolyaiverseny.hu honlapon megtekinthető.

Módosítás dátuma: 2010. február 24. szerda, 19:21