Német nyelvi versenyek

Iskolánk tanulói német nyelvi tanulmányi versenyeken a következő eredményeket érték el:

A Grimm Kiadó által szervezett Tiéd a Szó-tár vetélkedő regionális döntőjébe jutott csapatok:

1. Lippert Piroska (6. a), Makarész Dóra (6. a), Varga Cilla (6. a), Bogsán Áron (6. a), Orosz Gergely (6. a)

2. Balázs Petra (7. a), Engi Viktória (7. a), Fogl Szonja (7. a), Kővágó Zsófia (7. a), Márki Sára (7. a)

3. Pipó Fanni (7. a), Áment Máté (7. a), Gelencsér András (7. a), Tóth Péter (7. a) Felkészítő: Szabó Anett

Országos német nyelvi verseny megyei fordulójába a jutottak:

Makarész Dóra (6. a), Balázs Petra (7. a), Engi Viktória (7. a), Kővágó Zsófia (7. a), Márki Sára (7. a), Áment Máté (7. a), Gelencsér András (7. a), Máthé Kincső (8. a), Lázár Bence (8. a), Makarész Dániel (8. a) Felkészítő: Szabó Anett

GRATULÁLUNK! Sok sikert kívánunk a következő fordulóban!

Módosítás dátuma: 2016. január 27. szerda, 20:58

Tartalom : 2068