Beiskolázási programok 2021/22-es tanév

Kedves leendő Kossuthos Diákok! Kedves Szülők!

Szeretettel Köszöntünk Bennetek / Önöket intézményünk valamennyi nevelője és diákja nevében.

Bíztunk benne, hogy az idei tanévben a koronavírus-járvány nem írja felül terveinket, és a korábbi tanévek hagyományainak megfelelően ismét tudunk Ovisuli- rendezvényeket szervezni, melyen személyesen találkozhatunk a leendő első osztályosokkal és szüleikkel.
Szeretnénk, ha az ovisok és szüleik is megismerhetnék az iskolánkban folyó nevelő-oktató munkát, intézményünk sajátosságait, betekintést nyerhetnének mindennapjainkba.
Sajnos a jelenlegi járványügyi helyzetben még nem tudjuk felelőséggel vállalni a személyes találkozást.

Ovisuli felhívásunk az alábbi linkre kattintva elérhető.

I. on-line Ovisuli
Beküldési határidő: 2021.  december 8.

A beküldött munkák a következő linken tekinthetők meg.

II. on-line Ovisuli
Beküldési határidő: 2022. január 16.
A korcsolya képe itt is elérhető.

Az iskolaválasztással kapcsolatos nehéz és felelősségteljes döntésben most is szeretnénk segítséget nyújtani.
Létrehoztunk egy e-mail címet - Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. -,  melyre várjuk a kérdéseiket a leendő első osztályokkal kapcsolatban.

A beiskolázással kapcsolatosan honlapunkat folyamatosan frissítjük.

Kérjük, kísérjék figyelemmel.

Módosítás dátuma: 2022. január 06. csütörtök, 13:45