2026. május 9-én Kecskeméten került megrendezésre az Agyban Nagy Matematikaverseny országos döntője, ahol a Fekete Attila és Szűcs Botond alkotta Villámkettes csapat a 8. osztályosok között országos 1. helyezést ért el. Gratulálunk!
| < Előző | Következő > |
|---|





